Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Hadi kazasız belasız geçsin de mutlu haberlerle gelin bize
Amiiiin her şey yolunda gider inşallah hepimiz burda pozitifleirmizi paylaşalımm ayy çok heycanlı . Bugun hacet namazı kılacağım Allah kabul etsin

Amiiiin her şey yolunda gider inşallah hepimiz burda pozitifleirmizi paylaşalımm ayy çok heycanlı . Bugun hacet namazı kılacağım Allah kabul etsin
'' Rabbi hebli min ledünke zürriyeten tayyibeten inneke semi'ud Dua'' bunu da bol bol oku canım. Meali' 'Rabbim! Bana tarafından hayırlı bir nesil bağışla. Şüphesiz sen duayı hakkıyla işitensin' '

Evet 3 Nisan'da oldum.insallah öyledir sabah yine yapayım.
Bu arada siz hangi hastanede yaptırdınız
Canım aşılamamızın 9uncu günündeyiz biz. Sabah yapsan da çıkmaz. 10 günde de belli olmuyor. Boşuna canını sıkma nolur.biliyorum aynı şeyi bende yaşıyorum sabırsızlanıyorum ama çıkmaz. Ben izmir de özelde oldum İrenbe Tüp Bebek Merkezinde

Aa ama erken dahaa. Kanda bile 10.günde yükseliyor. Kaldı ki idrara kandan sonra geçer. Bekle canım birkaç gün daha. Anlıyorum seni ama sabırla beklemeliyiz
İnşallah öyledir ya. Bazı kişilerin erkenden belli oluyor bende olmayınca.birde sanki hafiften regl ağrım başladı

Cuma günü ozman test yapmam gerekir. Hayırlısı ile inşallah güzel sonuçlar alırız.
Bu arada çok merak ediyorum alisalama yaparken ağrınız oldu mu yapım aşamasında. Benim çok oldu ama acaba ben mi abarttim dye merak etmiyor değilim

Kızlar bişey soracağım, ben çalışıyorum, çarşamba günü aşılamadan sonra işe gitsem mi gitmesem mi kararsız kaldım, sizin de fikrinizi almak istedim

Keşke benim de 175 olsaydı.biz doktora asilama için 3000 verdik. Merkeze de 750 Fiyatları digerlerine göre pahalı. Birde özel labaratuvarda sürekli gün aşırı testler var. Eşimin testleri de olunca 10bini buldu ilaçlarla.hatta geçti

Çarşamba sabah 8.30'da olacağım, test yapmak için 12.güne kadar sabrederim ancak
Hadi hayırlısı olsun , benimde yarın saat 11.00 da ben de beklerim 12 ya da 14. Güne kadar
Seni de tabloya ekleyelim canım hep beraber heyecanla bekleyelim :) yaş, bat ve kaçıncı aşılaman
Canım benide ekleyebilirsin, 27 yaşındayım ilk aşılamam bat 28 nisan
Bana regl 2. Günü gittiğimde aşılama provası yapıldı doktor önden her hangi bir aksilik çıkmasın işlem günü diye prova yaptıklarını söyledi çok az bir acım oldu saniyelik
Kızlar bişey soracağım, ben çalışıyorum, çarşamba günü aşılamadan sonra işe gitsem mi gitmesem mi kararsız kaldım, sizin de fikrinizi almak istedim
Doktor bana sordugumda 1 saat sonra hayatınıza dönebilirsiniz demişti ama ben de yatsam mı hep diye düşündüm, sonrasında tüp bebek yaptıran bir arkadaşımın duyduguna göre doktor yürüyüşün iyi geleceğini oranın kan dolaşımının artmasına ihtiyaç olduğunu bebeğin tutunması için öyle söylemiş.

Bu fiyat sadece 1 aşılama için mi

İşiniz ağır değilse gidin bence. Sosyal olarak daha iyi olursunuz. Hem hemen yerleşmiyor biliyorsunuz tüplerde döllendikten sonra 5 güne kadar rahme gelip yerleşiyor. O yüzden ferah olun

Kızlarrr yarın 11 de benimde aşılamam heycandan duramıyorum
Cok sevindim canım bu aşamalara bile gelebilmek bir mucize yerimizde olmak isteyenler var inan. Allah herkese evlat nasip etsin. Hayirli olsun inşallah kucağın dolsun. Sevinçli haberlerini bekliyor olacağız hepimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…