Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ben bu doktoru tanıdığım kişilerin bebegi ikiz bebeklerine vesile oldu diye seçtim. Hele ki bir asistani var bal seker. Asilamayi yapabiliriz dediğinde doktorum odadan fırladi.annemin yanına gitmiş. Birgün kontrole gittim gözleri dolu dolu.heyecanli.yerinde duramıyor dedim ki serap hanım bugün farklısıniz birşey mi oldu. Bana dedi ki bugün işlemlerin hepsinden pozitif sonuç aldık cok mutluyum. Verdiğim paralar yerden göğe kadar helali hoş olsun tutsa da tutmasa. Dünyanın en iyi insanları benim gözümde
Ne güzel ya. Güvende hissetmek en güzeli. Ben de doktorumdan memnunum ama egepol tüp bebek yapmıyor sadece aşılama. Peki canım sorması ayıp olurum bilmem ama muayeneye ücreti ne kadar ve kontrol tarihi 9 gün durumu varmı (yumurta takibi için filan)

Ne güzel ya. Güvende hissetmek en güzeli. Ben de doktorumdan memnunum ama egepol tüp bebek yapmıyor sadece aşılama. Peki canım sorması ayıp olurum bilmem ama muayeneye ücreti ne kadar ve kontrol tarihi 9 gün durumu varmı (yumurta takibi için filan)
Estağfirullah canım tabiiki soracaksın muayene ücreti 500 lira. Yumurta takibinde de ücret ödeniyor maaalesef 😔 ama inşallah sen doğumunu kontrollerini yaptırmak için ina danışırsın. Sen ne kadar ödedin

Ben altıncı günden beri her gün test yapıyorum 😔 bi altıncı gün gordum çift çizgiyi. Kendimi tutamıyorum. Nekadar belli etmesem de psikolojim bozuldu. Doktor tutmaması için hiç bir sebep yok deyince cok umutlandim sanirim. Keşke demeseydi. Büyük hayal kırıklığı olacak benim için 😔
bende sımdı yaptım test ama malesef tek cızgı cıktı. sanırım tutmadı :KK43:((((

Birkaç tane yumurta gelişmiş çok şükür 🙏 bu gece çatlatma iğnesi Çarşamba sabah da aşılama olacağım, şimdiden olumlu düşünmek istiyorum, olacak Allah'ın izniyle ☺️
Çok çok sevindim. O çatlama iğnesini yapınca heyecanli bekleyiş başlıyor canım saat sayıyorsun. Bende eşimin yanından ayrılıp odaya girdiğimde aşırı heyecanlandım. Işlemim bitince doktor eşimi çağırdı. Kısacık sürdü. Çok güzel duygular.insallah pozitifi göreceksin kalpten inanıyorum

Canım sabah ilk idrarla yapılınca daha kesin sonuç alırsın bide ilk 20 günde kaset testlerde çıkmayan var. Kanda baktır birde canını sıkma 🙏💕

Çok çok sevindim. O çatlama iğnesini yapınca heyecanli bekleyiş başlıyor canım saat sayıyorsun. Bende eşimin yanından ayrılıp odaya girdiğimde aşırı heyecanlandım. Işlemim bitince doktor eşimi çağırdı. Kısacık sürdü. Çok güzel duygular.insallah pozitifi göreceksin kalpten inanıyorum
Çok teşekkür ederim canım, inşallah hepimiz görelim çift çizgileri, öncelikle hiç çocuğu olmayanlara sonra kendime dua ediyorum, Allah'ım isteyen herkese tattırsın sonra da bana ikinci evladı nasip etsin 🙏

Bu arada canım yanlış hatırlamıyorsam 3 nisan da asilama olmuştun sende.bende aynı gün. Bana doktor 16nisanda test yapmamı söylemişti. Erken canım

Estağfirullah canım tabiiki soracaksın muayene ücreti 500 lira. Yumurta takibinde de ücret ödeniyor maaalesef 😔 ama inşallah sen doğumunu kontrollerini yaptırmak için ina danışırsın. Sen ne kadar ödedin
Off :KK43:( benim muayene 175 TL (adetin 3.günü gidiyorum 12.gün yumurta takibi de kontrol günü içinde oluyor para vermiyorum). Zaten 14.gün ovulasyonum Olduğu için direk aşılamaya gel diyor. Aşılama için ise yıkama 475 TL inseminasyon işlemi 1200 TL. Ekstra işlem olsa o da ek veriyorsun. İşte progestandı klomendi derken her aşılama düz 2000 TL gidiyor bizim.

Birkaç tane yumurta gelişmiş çok şükür 🙏 bu gece çatlatma iğnesi Çarşamba sabah da aşılama olacağım, şimdiden olumlu düşünmek istiyorum, olacak Allah'ın izniyle ☺️
Oy e hadi gözün aydın yumurta gelişmişliği öncelikli büyük adım sırada büyük finalin haberi gelsin İnş ☺️ çarşamba da mis gibi aşılamanın olursun gelirsin evine test gününü hayırlısı ile beklersin İnş canım ❤️

Bu arada canım yanlış hatırlamıyorsam 3 nisan da asilama olmuştun sende.bende aynı gün. Bana doktor 16nisanda test yapmamı söylemişti. Erken canım
Evet 3 Nisan'da oldum.insallah öyledir sabah yine yapayım.
Bu arada siz hangi hastanede yaptırdınız

Yok bana hiç sıkışık gel demedi. Kontrole giderken soracağım onu da bu hafta
Canım bana da sıkışık olmam gerektiği söylendi , işlem 11 de olacak allahım iznyile 9 da merkezde olacağız doktor dedi mutlaka sıkışık ol o saate kadar . Sıkışıkken rahim aşağı iniyor ve kanallar açılıyormuş anladığım kadarıyla

Kızlarrr yarın 11 de benimde aşılamam heycandan duramıyorum 🤲🏻🤲🏻🤣

Canım bana da sıkışık olmam gerektiği söylendi , işlem 11 de olacak allahım iznyile 9 da merkezde olacağız doktor dedi mutlaka sıkışık ol o saate kadar . Sıkışıkken rahim aşağı iniyor ve kanallar açılıyormuş anladığım kadarıyla
Hadi kazasız belasız geçsin de mutlu haberlerle gelin bize ❤️❤️

Oy e hadi gözün aydın yumurta gelişmişliği öncelikli büyük adım sırada büyük finalin haberi gelsin İnş ☺️ çarşamba da mis gibi aşılamanın olursun gelirsin evine test gününü hayırlısı ile beklersin İnş canım ❤️
İnşallah canım, hepimiz güzel haberlerimizi burdan paylaşır, hiç tanımadığımız ama aynı duyguları hissettiğimiz insanlar adına mutlu oluruz inşallah ❤️

X