Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Ben aşılama sonrasi da her gün saat aksam 8 de prolutex isimli iğneyi yapıyorum. Birde aşılamanin 6 ve 9 günü proluton isimli iğneyi kalçamdan vuruldum. Sizler de aşılama sonrasi igne vurmaya devam ediyormusunuz arkadaşlar

Progestan verdi sadece bana doktor

Progesteron içerikli kullandığınız ilaç. Ben onun tablet olanını kullandım ağızdan. Vajinadan da kullanılabiliyor. Hepsinin amacı aynı rahim duvarının kalınlaşmasını sağlayarak döllenecek bebeğin ortamını hazırlamak

Doktorunuz kim acaba?

Bana da fitil olarak verdi. birde folik asit kullanıyorum. Apartmandaki kapi karsi komşumuz ebe. Ilaclari gösterdim hepsi bebegin tutulması için dedi. İnşallah bebeklerimiz bize sıkı sıkı tutunur

Benim doktorum izmir Alsancakta Prof Dr Cemal Posacı
Aaa ben de izmirdeyim. Egepol Gökalp beye gidiyorum. Tüp bebeğe geçersek hiç kimseyi tanımıyorum(Ekim ayında tayinle geldik İzmire) . İnş tüp e gerek kalmaz ama zorunda kalırsak görüşlerini almak isterim gittiğin merkez ile ilgili

R rcannnn beni tabloya eklememişsin, beni de ekler misin

Allahim inşallah sağ salim nasip etsin bebegini canim benim Qma hamilelik takibi doğum için inan bana eşinin ehli doktorumu öneririm. O sevecenliği o babacanlığı birde soğukkanlı olumlu davranışları inan her gittiğimizde gözlerimizi dolduruyor.biz doktor değil sanki baba bulduk. Bizde tavsiye üzerine gittik.hatta eşime bizim oğlan diyor.hasta doktor ilişkisi değil baba evlat diyaloğu var. Birde arkadaşlarımin etrafimin ikiz bebekleri onun sayesinde oldu. Insallah doğumunu o yaptırır bizde hastanede ziyaret ederiz seni

Ben bu doktoru tanıdığım kişilerin bebegi ikiz bebeklerine vesile oldu diye seçtim. Hele ki bir asistani var bal seker. Asilamayi yapabiliriz dediğinde doktorum odadan fırladi.annemin yanına gitmiş. Birgün kontrole gittim gözleri dolu dolu.heyecanli.yerinde duramıyor dedim ki serap hanım bugün farklısıniz birşey mi oldu. Bana dedi ki bugün işlemlerin hepsinden pozitif sonuç aldık cok mutluyum. Verdiğim paralar yerden göğe kadar helali hoş olsun tutsa da tutmasa. Dünyanın en iyi insanları benim gözümde

Ayy canım benimm ne güzelsin sen. Allah gönlünüze göre versin senin ve eşinin. Dilerim sizin takibiniz de olumlu sonuçlanır hiç başka adımlara gerek kalmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…