2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Canim başta sifa olsun diyeyim :)sana birsey soracağım intralipid serumu herhangi bir test (cd56)yaptin öyle mi doktorun verdi yoksa normal mi tavsiye etti

Amin canım, inşallah.
Ay evet, ne tekmeler görmeniz lazım.
İnşallah siz de 11.haftayı devirin, göreceksiniz.
Acayip bir şey.
Yaa inşallah bi geçseydi zaman 8. Hafta ultrasonundan bişey anlamadık doktor söylüyor ama biz bakıyoruz öyle şapşik şapşik

Canim başta sifa olsun diyeyim :)sana birsey soracağım intralipid serumu herhangi bir test (cd56)yaptin öyle mi doktorun verdi yoksa normal mi tavsiye etti
Kızlar hepinizden allah razı olsun guzel dilekleriniz için hepiniz sagolun
Canim benim cok sayıda denemem olduğu için serumu önerdi esimde şansımızı ne arttirirsa uygulansın deyince drserum tahalim tutunmayı kolaylaştırmak icin dedi ekkm de de rahme çizik atıldı artik hersey rabbimin ol demesine kaldı hepimiz icin ol desin inşallah hayırlısı ile

İçime güzel seler olcak dio kuzum Rabbim hayırlı kılsın sağlıkla annesine tutunsun minnakin

İnşallah canım benim yüce Allah’a sığındım yardımcımız olsun her bekleyişlerde sevincimizi katlasın mucizemize Sağlıkla kavuştursun çokk teşekkür ediyorum güzel dileklerin için

Bebeğin Sımsıkı tutunsun sana inşallah Rabbim gönlündekini versin

Geçmiş olsun canım korkma ne güzel hareket bile ediyormuş Sağlıkla büyüsün inşallah

Aminnn canim aminnn her yapılan kullandığın her şey sifa olsun da inşallah sonu selamet olsun. Sağlıkla devam edecek bir hamileliğin olsun inşallah
Bende arkandan geleyim bende transfer hazirliklarindayim

Aminnn canim aminnn her yapılan kullandığın her şey sifa olsun da inşallah sonu selamet olsun. Sağlıkla devam edecek bir hamileliğin olsun inşallah
Bende arkandan geleyim bende transfer hazirliklarindayim
Inşallah canım inşallah seninde adetin geldi mi hadi bakalim hayirli olsun tedavin allahım ikimize de gizel haberler almayı sonra da hepimize sağsalim kucagımiza almayi nasip etsin inşallah

Inşallah canım inşallah seninde adetin geldi mi hadi bakalim hayirli olsun tedavin allahım ikimize de gizel haberler almayı sonra da hepimize sağsalim kucagımiza almayi nasip etsin inşallah
Aminnn canim insallah evet bende şuan adetin 5. Günümdeyim ilaçları kullanıyorum umarım her şey yolunda gider bebisime kavuşurum

Aminnn canim insallah evet bende şuan adetin 5. Günümdeyim ilaçları kullanıyorum umarım her şey yolunda gider bebisime kavuşurum
Hadihayırlısı inşallah canım 13 15 gune transfer yapilir o zaman benimadetin 20.gününe denk geldi transfer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…