2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

İnşallahh canım benim sağlıkla ilerlesin güzel haberlerini alalım inşallah. Kontrole gittiğinde gümbür gümbür kalp atışını duyarsın inşallah sağlıkla büyüsünler

Aminnn Canım inşallah hep kendime soruyorum acaba ben mi biyerlerde beslenmede,ilaçlarda yada hareket etmede yanlışlar mı yapıyorum diye ama galiba sınanıyorum Rabbimin vardır bildiği hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Canim kendine öyle deme kimi ise gidio hiç yatmio kimi yediklerine dikkat etmio bile yani sadece tabi faydası vardır ama bizim motive etmesi için yatioruz yada onu bunu yiyoruz hic öyle suçlama bende öyle dedim direk bı buçuk saat yola çıktık nasip olduktan sonra hepsi bahane kuzum içini ferah tut sen elinden geleni yaptın inşallah güzel haberde duyucaksin

Merhaba hanımlar , elinde tedavisinden ilaç kalan oldu mu acaba. Malum çok pahalı tedaviler. Bir yakınıma lazım devlet destek vermiyormuş. Allah rızası için yardımcı olur musunuz, belki elinde kalan tanıdığınız vardir ??

Aminnn inşallah canimm hadi bakalım bebisin ile buluşma anı ayyy çok heyecanlı

Allah senden de razı olsun canım al gel bebisini

Dualarımız seninle canım hayırlı güzel haberlerle gel ❤

Ilayumut canimm ne yaptin aldın mı bebisini eve geçtin mi nasılsın geçti transferin

Rabbim gönlündekini versin sevinçli haberler verirsin inşallah
Kızlar allah hepinizden razı olsun rabbim hepimizin yüzünü guldursun inşallah dun transfer işlemi gerçekleşti intralipid serum takıldı herşey cok güzel dedi dr embriyolar cok iyi dedi buda ilk fotolari6 aralik test gunu ama ben öncesinde idrar trsti yaparim buyuk ihtimalle bende durumlar öyle dun giremedim esim yanımdaydı ve telefonu kullaama karışıyor bugun gitti anca girip yazanildim dualarinizda unutmayın hepinize sağlıklı doğumlar darısı bekleyen hepimize

Eklentiler

• Screenshot_20211127-153058.png
    188,5 KB · Görüntüleme: 38
Hayırlısı olsun inşallah sağlıkla sıkı sıkı tutunsunlar canim

Çok şükür canım sımsıkı tutunsunlar inşallah sana sağlıklı hayırlı evlatlara vesile olsun güzel haberler ile gel

Kızlar hastaneden geliyorum.
Öğleden sonra lavaboya girdim, turuncu kahverengi arası bir leke geldi.
Kanama başlayacak diye çok korktum.
Uzanıp hemen doktoru aradım, gel bi bakalım dedi.

Çok şükür, bebeğim gayet iyiydi.
11 hafta 3 günlük bugün.
Tekmeler savuruyordu.
Kanama alanı var ama anlattığın renk aktif kanama değil dedi doktor.
Proluton diye bir iğne verdi, 3 günde bir bunu yaptır dedi. İnşallah tekrarlamaz.
Çok korkuyorum.

Canim iyimis bebein şükür hareket Ler bile yapiomus senin iğneler ilaçlar bitmismiydi kuzum tekrarlamaz canım aktif kanama deilmis için rahat etsin .basliolar artık hareketli olmaya şükür bak kuzum dinlen üzme bebeini korkma annesi

Hayirlisi olsun canım sımsıkı tutunsun annesine can olsun sana inşallah

Canım, çok teşekkür ederim.
Çarşamba günü bitmişti Progestan iğnelerim, devam edeyim mi dedim, gerek yok 3 günde bir Proluton yeter dedi doktor.
Bi arkadaş yazdı Nisan grubunda, kan sulandırıcı kanamayı arttırıyor, dengelesin diye vermiştir Proluton’u dedi.
Elhamdulillah canım.
Bebeğimi görünce ben de iyi oldum.
Geldim eve, yatıyorum şimdi.

Dinlen kuzum bebisin kendini göstermek istemiş annesine bu iğneye ben de senden duymuştum ya hala ayakta vuruluorum bazıları zorlanio hemşireler ama yatamiom korkuom benimde birakmio daha hiç birşeyi ilaçları şifa olsun da bebislere

Çok gecmis olsun cok şükür görmüşsün kıpır kıpırmıs maşallah yat dinlen inşallah tekrarlamaz
Proluton ayni zamanda düşük önleyici iğne bende kullanmıştım gayet etkili bu süreçte yatıp dinlemekten baska malesef elimizden bisey gelmiyor

Bende ayakta vuruldum hep cnm

Kız yat artık, bir şey olmaz.
Ben transfer sonrası 2 kere ayakta vuruldum, sonra hep yatıyorum.
Amin, şifa olsun hepsine.

Elhamdulillah canım ya, içim rahatladı valla.
İnşallah tekrarlamaz, Rabbim kimseye yaşatmasın.
Aynen öyle, dinlenip dua etmekten başka bir şey gelmiyo elden.

Merhabalar bu topiği başından beri sessiz takip ediyordum. Bende tüp bebek ile 6 +4 hamileyim dünden beri grip oldum ve ateşim 39 a kadar çıktı. Bir kez parol aldım doktorumun tavsiyesiyle. İnternette bu haftalarda ateş için kötü şeyler yazılmış çok korkuyorum böyle bişey başına gelen, duyan var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…