2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Geçmiş olsun canım. Hiç korkma çok kolay bi işlem hiç bişey anlamayacaksın. Sağlıklı değilmiş demekki öyle düşün. Rabbim bekletmeden sağlıklı bi bebek nasip etsin sana inşallah

Çok geçmiş olsun canımm

Kızlar cok sagolun güzel dilekleriniz icin. Suan cok uzgunum ama hayirlisi diyorum artik

Kızlar ben de yeni bir konuya girmek istiyorum henüz cok erken ama aranızda özel hastanelerin doğum paketlerini düşünen araştıran var mı? Şehir/hastene/dogum paketi ücreti bilgileri verebilecek olan var mı?
Ben ankara Keçiören medical parka sordum, operator dr olursa 8500 tl doc olursa 9500 tl dediler ayrıntılı ultrason yok bu pakette. 10 muayene, 2li 3 lu test, kanlar, 1 gece yatis, ilk aşı ve topuk kani, 5. Gün bebek ve anne muayenesi var icinde. Ayrıntılı ultrason icin ayri giris yaptirip dr muayene ucreti +400 tl veriliyormuş. Sadece doğum ucreti de 4500 tl normal sezeryan farketmiyor.
Daha başka yerleri de sorcam sordukca yazarım. Siz ne düşünüyorsunuz?

İstanbul'dayım ama Ankara merkezli firmaların da temsilci gibi biseyleri oluyor sanırım bazı illerde. Bakalim biraz daha araştırayım:)

Öğrendikçe buradan paylaşırsak cok faydalı bir veri tabanı olur bizim için. Ben de düşündüğüm hastane ile görüştükten sonra eklerim bilgileri. Teşekkürler.

1000lere kadar geldikten sonra neden hala kan baktirmaya devam ediyosunuz doktor mu istiyor yani özel bi durum mu var? Ben 2 kez yaptırdım 202-748 çıktı bi daha da yaptırmadım
Yükselişine bakmak için yaptırıyorum. Azalma vs olur mu diye. Doktorumda soruyor

Canım doktorumla konuştum konuyu kendisi firma ile ben arasında aracı olacak. Türkiyedede yapılıyor doğru ama sonuçlar maalesef doğru olmayabiliyormuş. Bu nedenle biz ABD ye göndereceğiz

Ben de sizin gibi düşünüyorum. Kumunu eşim temizliyor bir süredir. Kedim de çok temizdir zaten. Uyanık olduğu sürece itinayla kendini temizler. Pırıl pırıl bir kedicik aşıları, parazit uygulamarı da tam, çiğ besin de vermiyorum. Problem olacağını zannetmiyorum, olmaz inşallah Siz de çok dikkat ediyormuşsunuz, Rabbim sizi de bebeğinizi de korusun.

Ben sağlık ocağında yaptırdım fakat bazıları yapmıyor ve de hastaneye yönlendiriyor.
Ben de yarın sabah için hastaneden randevu aldım. Sağlık ocağını arayacaktım ama riske atmak istemedim, hastanede nasılsa hepsi yapılır diye düşündüm. Tek seferde hallederim inşallah.

Mersinde dogum pakrti olayi yok zaten dogum ucretleride uygun. Muayene 115 tl dogum ortalama 2 bin 2500 tl arasi.medikal park mersinde de var bu fiyat asla degil

7+5 di bugin canim gecen usfta belli belirsiz demisti dr.sagol

Cok cok sagolun kizlar guzel dilekleriniz için. Insallah sizlerin gebeligi guzel ve saglikli gecer ve sagsalim kucaginiza alirsiniz
Geçmiş olsun canım rabbim sağlıklı hamilelikler nasib etsin inşallah. Yaşadığım kimyasal gebelik bile beni çok üzmüştü. Senin acını tahmin etmek zor. Rabbim evlatlarını bağışlasın sana. Elbet üzüleceksin ama çok üzme kendini. Hepimizin dualarındasın

Canım doğuda nerdesin ? Ben vanda görev yapıyorum mersinde bir profa görünmüştüm epey meşhur biri, bana yüzüncü yıl üniversitesinden ali ve erbil hocayı önerdi ali hocayı bulmak zor ama erbil hocadan çok çok memnun kaldım özel muayeneye gidiyorum hastanede çok ilgileniyor, cihazları da gittiğim özelden çok iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…