2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım 6+1 ultrason normalde 6+5.. Karından göremedi o yüzden vajinal baktı..

Kizlar sabah kanamam oldu hstaneye geldim bebek düşmüş. kurtaj olacağım suan yatis yaptilar
Canım ne diyeceğimi bilemiyorum 2 evladın var bildiğim kadarıyla rabbim onlara hayırlı ömür versin inşallah.. en yakın hayırlı bir zamanda tekrar sağlıklı bir şekilde 3.evladını nasip etsin inşallah

Kızlaar günaydınn Cinsiyet olarak ne hissediyosunuz yada bi hissiniz var mı bununla ilgili çok merak ediyorum hissedilebilen bişey mi diye. Ben erkek hissediyorum mesela Alayım cevaplarıı
ay benim de çevremde herkes kız diyor. hatta duydukları gibi senin kızın olcak diyolar ama ben erkek hissediyorum. gönlümden geçen de kız tabiki ama sağlıklı olsun da

Ğ
Hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin vajimal mi kalp atışı duyuldu normal mi

Allah sabır versin canım

Canım çok üzüldüm yaaRabbim kısa zamanda tekrardan yüzünü güldürsünÇok geçmiş olsun.

Hepiniz sagolun kizlar. Kanamam olmadan agrim yoktu kanamam basladi agrim basladi. Hic birsey yapmadim demek nasibu yok. Dua edin bana kurtajdan korkuyorum

Hepiniz sagolun kizlar. Kanamam olmadan agrim yoktu kanamam basladi agrim basladi. Hic birsey yapmadim demek nasibu yok. Dua edin bana kurtajdan korkuyorum
Allah kolaylik versin canım korkma inşallah sağlıklı bir şekilde atlatırsın, dualarimizdasin

Ben ülkemizde yapılmıyor diye biliyorum. Görüştüğüm birkaç gen tanı merkezi aynı şeyi söyledi. Kan alımını biz yapıyoruz ama tahliller için kanı yurtdısına gönderiyoruz dediler. Bu işlemlere aracılık ettikleri için sanki onlar yapıyormuş gibi bir ilk izlenim oluyor sanırım.

Korkma canım inşallah sağlıklı bir şekilde atlatıp yeniden sağlıklı bir şekilde hamile kalacaksın Allah'ın izniyle

Kizlar sabah kanamam oldu hstaneye geldim bebek düşmüş. kurtaj olacağım suan yatis yaptilar
Canım benim üzülme demek kolay biliyorum şu an hissettiklerini, ben 4 ay önce yaşadım bu durumu. O zaman çok zordu ama çok şükür ki şimdi yine güzel heyecanlar yaşıyorum(ki yine düşük tehlikem olmasına rağmen). Allah sana en kısa sürede sağlıklı gebelik nasip etsin, sağlıkla kucağına almayı. Kalben yanındayım, kendini yıpratma olur mu.

olsun kuzum işin geyik kısmı zaten o, çok şükür duydun ya sağlıkla gerisi tamamen işin eğlencesi

Ladybird123 senin de bugündü kontrolün sen de ses ver hadiiii :)
Caniim cok teşekkür ederim hastanede isler uzayinca anca yazma firsati bulabildim. Ogluslarimi da kontrole getirmistik de.

Muayene oldum bugun. Ben daha kucuktur diyordum ama haftasiyla uyumlu cikti. Kalp atisini da gorduk cok sukur. Hersey yolunda emzirdigim icin multivitamin verdi. Kan ve idrar tahlili verdim sonuclari icin bir hafta sonra kontrole gel dedi. Benden haberler böyle. Simdi geriye dönüp sizden ne haberler varmis okuyayim

Merhaba kizlar bnde bugun doktordaydım. Kalp atışı suan gormedi ama kese guzel yol vss bisilerden bahsetti var dedi. 1 hafta sonra yine kontrol. Folbiotic hapi önerdi. Yemem ve yememem gerekenlerden bahsetti. Bulanti genelde kalp atimi olduktan sonra başlayacağını söyledi. Sol tarafinda yumurtlama oldugunu agrim olursa bu tarafta yogunluk bundan dedi vss seyler. Cok minik nokta gibi olusumu gördü aslinda ama met konuşmak icin haftaya cagirdi

benimki Almanyaya gönderilmişti, laboratuvarda yaptırdık daha uygun diye o bile 2.000 TL idi, doktorum yönlendirdiği için onun indiriminden falan yararlandık. nerde yaşıyorsun canım ben ankarada yaptırmıştım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…