2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim saglik ocagi toksoplazma ve rubella yapmiyor, ama başka saglik ocaklari yapabiliyor, istersen arayip sorabilirsin

Benim 16 aralıktı adet tarihim ama tüp bebek tedavisi 2 ocakta transfer oldu 5. Gün embriyosu, 28 inde gittik 5 haftalık dedi uygulamalarda farklı gözüküyor haftası ama tahmini doğum tarihini 18 Eylül dedi. 2 hafta sonra tekrar gitcez bakalım.

Yapılıyor ama benim doktorum rubella ıcg ve ıGg lerine batırın dedi. Belirtmeyince sadece birine bakıyolarmış. İkinci kez kan vermek zorunda kaldım.

Cok yokmus aramızda ama benım hızlı döllenme gibi gorunuyor. 26 aralık sat 20 ocak bat di 2-6 ocak arası tutmuş . Doktor 5 şubata gel bakalım dedi
Hcg değerin kaç en son baktırdın mı ? 1.500 sen aşağı olursa görünmez demişti ilk gittiğimde 4 gün sonra gittim görünmüştü 4.000 di

Kızlsr birşey sorucam Kasık agrılsrım ilk haftalarda oluyordu sonra azaldı simdi 7 haftaya girdiğim gibi sol kasığımda hafif giriyor geçiyor anlık girio geçiyor sızı gibi. Bu haftalarda normal mi? Yaşayan varmı?

Bu ağrılar ara ara olacak gibi benimde oluyor. Biraz ayakta kalayım ya da yürüyüş sonrası ya da durduk yere hafta hafta oluyor devamlı olmadığı sürece normal karşılanıyor

Bu ağrılar ara ara olacak gibi benimde oluyor. Biraz ayakta kalayım ya da yürüyüş sonrası ya da durduk yere hafta hafta oluyor devamlı olmadığı sürece normal karşılanıyor
İnterntten baktım rahim büyüdüğü için oluyormuş ama yinede korkuyor insan ya, ara ara gelip gidiyor yokluyor agrı bende de :)

İnterntten baktım rahim büyüdüğü için oluyormuş ama yinede korkuyor insan ya, ara ara gelip gidiyor yokluyor agrı bende de :)
Benim hafta içi çalışırken çok sık oluyor ya haftasonu da çok nadir sayılmaz.. biraz da korkutuyor inşallah geçer.

Benim hafta içi çalışırken çok sık oluyor ya haftasonu da çok nadir sayılmaz.. biraz da korkutuyor inşallah geçer.
İnşallah geçer lekelenme olmadıgı sürece sıkıntı yok deniliyor :) bol bol dua ediyorum artık başka birşey gelmiyor elimden Allah anne rahminde ki tüm evlatlara sağlık versin

İnşallah geçer lekelenme olmadıgı sürece sıkıntı yok deniliyor :) bol bol dua ediyorum artık başka birşey gelmiyor elimden Allah anne rahminde ki tüm evlatlara sağlık versin
Ben de aynı şeyi sordum bugün burda bende de çok oluyor herkeste de oluyormuş ndoktora da sordum normal lekelenmen olmadığı sürece korkma dedi ama insan yine de endişe ediyor

Cok giremiyorum foruma, oglumda 0 sikintisiz bir hamilelik gecirmistim ama bu sefer bulanti ve halsizlik mahvetti beni. Insallah bir kac haftaya gecer.
Listeye beni de eklermisiniz rica etsem
Yas 27, kg 48, 2. bebek, dogacagi muhtemel tarih 12 eylül 2021

Oluyor canım bende de var .. bi ara baya azalmıştı.. şimdi yine kasıkta belli noktada sancı oluyor anlık, vajina da zonklama oluyor ve karnımda bazen sol bazen sağda batma hissi oluyor

Ben de aynı şeyi sordum bugün burda bende de çok oluyor herkeste de oluyormuş ndoktora da sordum normal lekelenmen olmadığı sürece korkma dedi ama insan yine de endişe ediyor
Hemde nasıl :) birde ilk gebelik olunca pinpirikleniyor insan

Kızlar kan sonuçlarıma baktım şimdi rubella, cmv, toksoplazma ıgg sonuçları yüksek çıkmış. Igm lerdüşük. Kağan kocatepe yi izledim, insanların çoğunda rubella ve cmv pozitif yani yüksek çıkar diyor. Daha önce bu enfeksiyonu geçirdiğinizi gösterir diyor. Benim anlamadığım toksoplazma ıgg değerim yüksek çıktığı için korkmama gerek yok mu? Yoksa farklı bir anlama mı geliyor bilemedim. Yıllardır kedi besliyorum evde, toksoplazma ya karşı bağışıklık kazanmış mı oluyorum? Yarın doktora soracağım ama size de danışayım istedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…