2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım bundan 12 yıl önce (ilk evlılıgımde) bi kaybım oldu. Onda 4 ay bulantı yaşamıştım bırak yemek yemeyi leblebi ile besleniyordum ne yesem kusuyor hatta taşikardi oluyordum uyku yoktu kabus gbi her gun acile kaldırılıyordum
Stres ve içinde bulundugun durum ile de alakalı. Yeni evlılıgımde herşey okdr yolundaki eşim cok destek ve moralde etkiliyor. Bende dedm ilkinde bulanmıştı bi sorun mu var diye. Ama her gebelik aynı olmuyor sanırım yaşlada ilgili 34 üm ben suan sen kaçsın?
30 lara doğru vucud bagısık oluyor birnevi daha guclu oluyor
Bide su var 7. Haftada baslıyormuş cogunun bulantısı bakalım 2 hafta sonra haber ederim buradan .

Sağlıkla gelır ınsallah bense salı gunu gördüm bebegı. Beta hcg ı 20 değerindeyken öğrenmiştim beklemek o kadar zor ki stres yapmayın lutfen hemen gecıyor
Ben sabırsızlıgım yuzunden tetikte oldugumdan cok erken farkettim buda bana beklemek olarak geri dondu ben adete 2 hafta kala anladım hersey negatıftı. 2 hafta sonra bende cinsiyeti ne kızlar diye gülerek size yazarım insalah
Saglıklı olsun cinsiyetde önemsiz

Sağlıkla doğar ınsallah ama cok guzel duyguymuş. Allah olmayan herkese nasıp etsın herkes bu duyguyu tatsın ınsanın karnındayken böyle hıssettıruyorsa dogdugunda kı sevgi tarif edilemez.

Ama şimdi jetonum düştü kese boyutu olması gerekenden küçük ve hafta bir hafta geride yanlış mı anlıyorum acaba çok canım sıkıldı.
Bebek sağda görünüyor canım kendini üzme geriden geldiği için kalp atışı duyulmamıştır bir de ultrason aletinin kalitesiyle alakalı olabilir en azından kötü bir sebep yok bu şekilde düşün az kaldı duymana inşallah zaten kalp atışını duyunca da o endişe bitmiyor ki benim bir hafta geçti duyduktan sonra sanki bir ay gibi geldi ve başladım yine bebeğim acaba iyi mi niye belirti yok demeye haftaya Cuma kontrol günüm zaman geçmek bilmiyor Rabbim hepimize sağlık versin sabır versin sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Benim doktorum da kalp atışını duyunca yaptı kan ve idrar testlerini demekki doktorlar bu şekilde yapıyorlar

Her gebelik aynı olmayabilir benim de hafif bulantım ve baş ağrısı dışında bir belirtim yok ama boş gebelik değil duyduk kalp atışını inşallah sağlıkla devam eder gebeliğimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…