2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Sağda bebek var gibi sanki. Devlet hastanesinin ultrasonuna bakıp canını sıkma hiç. Ultrason kalitesi çok etkiliyor. Ters bi doktora denk gelmişsin

Canım cumartesi kese 11 mm ydi 1 hafta olacak 3 mm büyüme biraz anormal geldi :/
Benim de 1 ocak. Kese boyutunu bilmiyorum ya resimde de yazmıyor, bilmemek iyi oluyor bazen, kendi kendini uzuyosun şuan. Bu gebelik ilerlemicekse sebebi senin yaptığın bisey olmucak veya buna bi çözüm yok, ki bundan suphelecegin bi durum da yok, kesenin ne kadar büyümesi lazım nerden biliyosun ki? İki ölçüm arasında farkliliklar olabilir suan çok küçük olduğu için gözüne batiyo olabilir ilerleyen haftalarda bu farki dikkate almicaksin

Ben de bi ekleyim bakalim bilen arkadaslar ne dicek. Kesenin boyutunu bilmiyorum anlamiyorum hic. Bir de kese boş gibi dimi? Normalde 6+4 dü ama gec yumurtlama olduğu için 5+4 diye düşün haftaya kalp atımını duymamız gerek dedi dr

Tüm hastaneler de mi bu şekilde yoksa özel hastanede kendi doktorun gece de olsa geliyor mu ?
Benim özel hastanede pazar günü akşam olmasına rağmen geldi doktorum. hatta sokağa çıkma yasağı mı ne vardı ya tam hatırlayamadım. devlette muhtemelen yok öyle bir durum ama özelde çağırdığında gelmek zorunda bence.

Evet haftaya duyulması gerek artık vajinalde olsa

Haftaya dr hesabina göre 6+5 falan olucak, 8. Haftaya kadar duyamayanlar var. Foto hakkinda ne düşünüyorsun? Kese boyutu ne?
8nci haftaya kadar karından duyamayanlar var. Vajinal baktırsan muhakkak duyarsın haftaya. Kese boyutunu ölçmemiş ama kıyaslayınca benim 6+2deki halime çok benziyor boyutu da şekli de

Eklentiler

• SAVE_20210119_173905.jpg
    96,7 KB · Görüntüleme: 50
8nci haftaya kadar karından duyamayanlar var. Vajinal baktırsan muhakkak duyarsın haftaya. Kese boyutunu ölçmemiş ama kıyaslayınca benim 6+2deki halime çok benziyor boyutu da şekli de
Sanki asistanina 4.8 gibi bişey söyledi ama tam hatırlamıyorum sayıyı. Bakalım hayırlısı direkt karnımdan baktı, haftaya duyamazsa belki alttan bakalim der hic istemem ama

Canım ya çok çok çok sağol inşallah öyledir çok heveslendim yıkılcam diye korkuyorum:)

Canım ya çok çok çok sağol inşallah öyledir çok heveslendim yıkılcam diye korkuyorum:)
Hayır canım yıkılcak bisey yok. Dr bana dedi ki öncelikle hamilesin bi rahat nefes alabilirsin. Suan cok küçük daha yeni oluşmuş kese, sen 1 hafta geri düşün, böyle devam ederse yeni bi sat belirleriz sana dedi. Haftaya kalp atışı duymamız gerek dedi. Hic kese boyutu vs bilmiyorum takma kafana fazla bilgi de insani strese sokuyor. Tamam keseyi gördük sırada kalp atışı var diye pozitif ruh haliyle bekle lütfen

Sanki asistanina 4.8 gibi bişey söyledi ama tam hatırlamıyorum sayıyı. Bakalım hayırlısı direkt karnımdan baktı, haftaya duyamazsa belki alttan bakalim der hic istemem ama
Hiç bi zorluğu acısı yok. Kalp atışını duymak daha iyi gümbür gümbür duyuluyor vajinal bakılınca oda inliyor karından öyle olmuyor ilk zamanlarda. Keşke bana baksaydı teklif ettim ama istemedi

Hiç bi zorluğu acısı yok. Kalp atışını duymak daha iyi gümbür gümbür duyuluyor vajinal bakılınca oda inliyor karından öyle olmuyor ilk zamanlarda. Keşke bana baksaydı teklif ettim ama istemedi
Tabi canim duyalim da artık ona da alışcaz zaten dr cok tatli kasmam kendimi ins. Bana haftaya biraz idrara sıkışık gel dedi öyle gidip alttan baktirirken bi kaza olmaz inşallah

bi daha ne zaman gideceksin peki? ben de ne kadar büyümesi gerektiğini bilmiyorum, benim doktorum kese boyunu bile ölçmedi. insan en kötüsünü düşünüyor ama sabırlı olalım
Çok doğru söylüyorsun canım inşallah boşuna paranoyaklık yapıyorumdur ben kese günde 1mm büyüdüğünü biliyordum. 7 gün geçmiş 3 mm büyüme var biraz değil baya az geldi:))

Doktordan doktora fark ediyor sanırım. Bugünkü gittiğim doktor kalp atışı hakkında olumsuz konuştu çok geri dedi vs hiç rahatlatıcı değildi. Halledicez inşallah olacak olan olur hakikaten endişeye gerek yok canım

Çok doğru söylüyorsun canım inşallah boşuna paranoyaklık yapıyorumdur ben kese günde 1mm büyüdüğünü biliyordum. 7 gün geçmiş 3 mm büyüme var biraz değil baya az geldi:))
belki 11 doğru bir ölçüm değildi :) doktorlar aman bir an önce bakayım da gitsin diye bakıyorlar, mm dediğin şey ne kadar küçük ufacık bir el titremesi denk getirememe bile çok etkiler bence. belki 3 değil de 4 büyüdü ve 7'ye karşılık 4 kötü bir büyüme değil :) yani demem o ki, içine sinmiyorsa birkaç gün sonra başka doktora git. hele doktoruna çok ısınamadıysan

miden bulanmaya başladı mı peki?

Canım benimde iki gündür canım aıkkın devlete gittim benimde kesem gözüktü ama bebek yok kesede dedi ona üzülüyoruz iki gündür. Bir de doktorum hiç bebek görünmedi diye kan almamazlık yapmadı kan idrar hepsini aldırdı. Hiç canını sıkma devlette biraz zor görülüyor sanırım haftaya ben özele gideceğim inşallah. Yaklaşık seninle aynıyız moralini bozma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…