2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Tüm hastaneler de mi bu şekilde yoksa özel hastanede kendi doktorun gece de olsa geliyor mu ?
Benim bildiğim kadarıyla bu hastanelerle ilgili degil de doktorun kendisiyle ilgili, gece gündüz her vakitte gelirim diyen de var gelmeyen de var, sanırım ücreti de buna göre değişiyor

Tüm hastaneler de mi bu şekilde yoksa özel hastanede kendi doktorun gece de olsa geliyor mu ?
Ben İstanbul medipol mega da doğum yaptım. Kendi Dr um gelemeyeceğini başta belirtti. Ama aynı hastanede ücret karşılığı gelende vardı. Hastaneden ziyade Dr un insiyatifinde sanırım.

Selam kızlar, sat tarihime göre 5+6 da doktora gittim 5+2 dedi. Doktorun dediği günden hesaplayarak 7+2 de kalp atışı için gittim 6+3 dedi benim 20. Gün yumurtlama bu arada. Fikir olsun stresle bekleyen arkadaşlara. cinsiyet için yorum yapabilir misiniz rica etsem

Eklentiler

• IMG_20210127_092033.jpg
    141,7 KB · Görüntüleme: 107
Gözün aydın. Benimde 34ncü gün oldu yumurtlamam o yüzden yeni adet tarihi belirledik mecbur. Daha doğrusu ben hesapladım doktor ona uydu tahminimce de kıza benzettim

Gözün aydın. Benimde 34ncü gün oldu yumurtlamam o yüzden yeni adet tarihi belirledik mecbur. Daha doğrusu ben hesapladım doktor ona uydu tahminimce de kıza benzettim
Çok sagol canım. Senin de geç olmuş ama geç olsun güç olmasın İnş.
Karından ultrasonda bebek sağda görününce kız mı oluyordu?

Doğurunca da karışacaklar heeşeye.Bu çocuk aç diyip durcaklar

Doktorum bana özellikle keyif ya da ayran tercih et dedi süt yerine. Kabızlık sorununuz varsa süt arttırıyor bunu.

Kızlar devlete kan testleri için gittim doktor: özelde ki doktorları anlamıyorum, kalp duymadan ben yaptırmam kan testi.. dedi ve ultrasona soktu duymadı kalp neyim..şimdi bilgili canım yoldaşlarım bebek var di mi kesede şu yanda yazılanlarda gs mi boyutu.. Kan testlerim kaldı mecbur özelde yaptırcam kalanları bir daha işten zor izin alırım.

Eklentiler

• IMG_20210129_100804.jpg
    66,5 KB · Görüntüleme: 84
Ama şimdi jetonum düştü kese boyutu olması gerekenden küçük ve hafta bir hafta geride yanlış mı anlıyorum acaba çok canım sıkıldı.

Bana da kalp atışını duyunca yazalım kanları dedi dr ve benimki de bir hafta geri gibi suan. Kesenin ici bombos hicbisey yok. Yumurtlama gününü biliyomusun?

Ya kızlar 5+3 oldum ama hala ufacık bir bulantım yok, diğerinde çoktan sürünmeye başlamıştım. Biraz korkmaya başladım ya boş gebelikse diye. biliyorum kimisinde olmuyor ama ilk gebelikte olup da bunda olmaması endişelendiriyor

Kızlar bende doktordan çıktım kalp atışını duydum çok şükür he rşey yolundaymış şükürler olsun Rabbime Mide bulantısı içinde bir şey verdi .. 1 ay sonra görüşmek üzere dedi Rabbim hepimizin sürecini kolaylaştırıp bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşaAllah

Benim de öyle ama doktor korkuttu görmüyorum bir şey falan diye kaç mm acaba sizin kese ?
ya neyine korkutuyor anlamıyorum. Tecrübeli doktorlar 6.hafta bittiğinde bile her ihtimali göz önünde bulundurup bir hafta daha bekleyelim diyorlar. bunun gibi insanlığı eksik doktorlar da bir gün içinde bile her şeyin değiştiği erken haftalarda bilemedim diyip insanı korkutuyorlar. yok öyle bir şey canım, o kadar küçük kesenin içinde çok kalitesi bir usg varsa bile görmesi zor daha beşinci haftanın içinde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…