2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302

Çok geçmiş olsun canım, çok üzüldüm gerçekten Allah sağlıklı gebelikler nasib etsin, inşallah çabuk atlatırsın

Pendik medipol kadın doğum bölümüyle meşhur zaten:)

Çok iyiymiş o zamanDoktorlar hakkında hep iyi yorumlar var gerçekten.canim doğum fiyatları nasıl öğrenebildin mi?
Kalp atışı duymadan hiç araştırmaya girişmedim açıkçası. Bugün duydum kalp atışını. Bundan sonra araştırmaya başlayacağım. Bilgi aldığımda paylaşırım seninle de

Ben bazen kendim yapıyorum bazen ev yoğurdu alıyorum marketten.pastörize sütten de yoğurt yapabilirsiniz. Sandığımız kadar kötü değiller ben kendi oğluma da pastörize süt içiriyorum. Yoğurt kadar faydalı olamaz ama süt

Bende ev yogurdu yapiyorum, her hafta sali sutcumuz geliyor, 8 yildir boyle

Günaydın herkese biz bugün keseyi gördük vajinal ultrasonla kalp atışını henüz duyamadık 5 haftalık yavaş yavaş oluşmaya başlıyor, yolk saç oluşuyor dedi doktor duymamız gerekmez miydi vajinal ultrasondan

Eklentiler

• IMG_20210128_104103.jpg
    110,8 KB · Görüntüleme: 94
Vajinalden duymak için bile erken 5 hafta. Bi sonraki gidişte duyarsınız

6+0 da vajinal duyamadım ben ve yarın gideceğim inşaAllah her şey yolundadır .. henüz erken merak etmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…