2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Anladim canim, insallah insallah 2.dogumumu Emsey Hastanesinde yaptim pendik deyince aklıma geldi birde Adatip varmis orayi da tavsiye ediyorlar
Medipol’ü bir görelim bakalım. Diğer ikisini de not ettim ama. Aslında doktorum Yeditepe Üniversitesi Hastanesi’nde ama orada gebelik takip ve doğum bize 20-25 bin’e patlayacak gibiydi. En azından takibi başka bir yerde yapalım, başka doktor bulamazsak sadece doğuma gideriz dedik. Medipol olmazsa onları deneriz. Hayırlısı

Sevindim canım ya bir an korkuttun başında.. Bende de hiç lekelenme yok olunca telaş yapmadan doktora gitmek gerek yine de çok iyi yapmışsın. İnşallah sağlıklı şekilde ilerler ve bebeğine kavuşursun.

Geçmiş olsun Paniklemen normal, ben de paniklerdim. Ama rahatlamıştır için Hiç boşuna stres yapma artık

Ilk gebeliginiz sanirim :) ilk olunca tecrubesiz ve pinpirikli oluyor insan dr olumsuz birsey yok dediyse çok sükür ciddi birsey yoktur

Amin canım, hepimiz inşallah ❤ inşallah olmaz sende, yaşadığım mutsuzluğun haddi hesabi yok o an. Bir damla gözyaşı dökmeden, bir an şüpheye düşüp korkuya kapılmadan kavuşuruz cümlemiz inşallah yavrularımıza

Vajinal daha etkiliymis ama denemedim daha inşallah fayda görürüz en kısa sürede
Geçmiş olsun. Umarım tekrar yaşamazsın aynı şeyleri çok stresli. Progestanı dün doktoruma sordum ben vajinal alabilir miyim mide yanması yaptı bende diye. Aynı etkiyi sağlar hiç farketmez yan etkisi daha az olur vajinalde sadece dedi bana. Uyku da yapıyor. Önceki gebeliklerimde vajinal almıştım hep daha iyiydi hiç böyle yan etkiler görmemiştim

Hadi ya ben düzenli 2-3 adet prilam dr kullanıyorum. Sabah 1 kere çıkartıyorum sadece şu ara. Banyoya koştuğum çok oluyor ama bir şey yok çıkan. Bir sorsaydın doktora ilaç işini de.
Tamam banada prilam dr verdi gece yatmadam 2 tane iç dedi sabah bendede aynen öyle oldu sanırım böyle böyle geçicek

Iyi akşamlar dün akşam koyu kahverengi leke gelmişti,aşırı kasık ağrısı sanki adet öncesi ağrısı gibi cok sancılandım.Sabah ilk isim doktora gitmek oldu ve maalesef düşük başlamış kanamam arttı nasip böyleymiş demekki Rabbim birdaha nasip eder ins.Sizlere sağlıklı bir hamilelik diliyorum inş Rabbim sağlıklı bir şekilde bebeklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin

Canım bir oğlun var anladığım kadarıyla rabbim onu size bağışlasın inşallah hayırlı bir zaman da tekrar güzel haberler alacaksın.. Ve çok şükür kürtaj veya ilerleyen zamanda çok daha acılı yaşamadın..

Çok geçmiş olsunn rabbim tez zamanda nasip etsin tekrardan sağlıklı bir bebiş

Ben de yoğurdu daha kolay tüketebiliyorum. Hatta yoğurdumu kendim evde yapıyordum inek sütüyle ama Dr um pastörize sütten yapmamı söyledi. Bunun diğeri kadar faydası var mı onu bilemiyorum. Siz hangi yoğurdu tüketiyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…