Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Fatmazel stres yapma canım inşallah yükselecek bebiş seninle kalacak hep var olduğuna inan elini karnına koy ve dua et ❤🕊

Allah razı olsun kuzum benim Rabbim gönlünün muradını versin Selenim hayırlı kandiller kuzummm

Yaaaa kuzum umarım mucizen sana sıkı sıkı sarılır bugünün yüzü suyu hürmetine Rabbim inşallah şifanı versin inşallah dualarım seninle

Hahaha adamlar da bıktı artık Benimki de ısrar edince hayır çeşmesi mi bu diyo her gün her gün hahahahaah

Yaaaa kuzum umarım mucizen sana sıkı sıkı sarılır bugünün yüzü suyu hürmetine Rabbim inşallah şifanı versin inşallah dualarım seninle
Kuzum kimyasal gebelikmiş değerim 6.6 ya düştü nasip değilmiş tekrar ovulasyona devam

Sağol kuzum güzel dileklerin için ama sonuç hüsran değerim düşmüş kimyasal gebelikmiş
Yaaa kaç çıkmış canım sonucun... Bende birkaç ay önce yaşadım kimyasal gebelik.. Erkenden öğrenince böyle olabiliyor ama dayanamayıp test yapıyoruz Üzülme inşallah sağlıklı bir gebelik olacak elbet.. Doktor kimyasal gebeliğin kötü birşey olmadığını aksine hamile kalabilindiğini söylemişti. Kadınların %70 i her adet gördüğünde bunu yaşıyormuş sadece bazıları erken testle farkediyormuş.. Sağlıklı bebiş olacak inşallah ❤

21.3 den 6.6 ya düşmüş kuzucum amin hepimizin sağlıklı bebişleri olsun inşallah rabbim gönlümüzdekini biliyor

Ah bebeğim bizde yaşadık pes etmek yok. Psikolojini çok iyi tut bu günlerde geçiyor
İlk düşüğüm daha büyüktğ 7 haftalıkken kürtaj oldum oda böyle bir anda kanama oldu kürtaj oldum onda çok üzülmüştüm şu an fazla üzülmedim çünkü Çevremde bu durumu yaşayan hayli fazlalaştı ve burda da bir çok arkadaşımın postunu oluyorum o zamanlar tek benmişim gibiydi bu durumu yaşayan ama bir çok kişi varmış hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…