Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydınn canlarımmm herkesin kandili mübarek olsun inşallah🥰🥰
Dualarını dilekleriniz kabul olsun bugun🙏🏻🙏🏻🤍
Fatmazell Fatmazell ahhh canım inşallah bişi yoktur 🤍🙏🏻
Bende dün piki gördüm ama 3-4 gündür üst üste değeelendiriyorum , sperm kalitesi iyidir inşallah😀eşim böyle hergün olucakmı diyo artık😂😂😂🙈 dedim bi kaç gün idare et beni😜😂
Ya böyle planli oluncada sıkıcı oluyo her iki taraf için de bence..

Kuzum kimyasal gebelikmiş değerim 6.6 ya düştü nasip değilmiş tekrar ovulasyona devam 🥲
Yaaa kuzum hayırlısı olsun demiştim ya sana 2 kat artması lazım diye ya dış gebelik olmamış şükür et kuzum olsun yine olur inşallah sıkma canını Rabbim hayırlısını versin inşallah kuzum 🥺

Yaaa kaç çıkmış canım sonucun... Bende birkaç ay önce yaşadım kimyasal gebelik.. Erkenden öğrenince böyle olabiliyor ama dayanamayıp test yapıyoruz :KK43: Üzülme inşallah sağlıklı bir gebelik olacak elbet.. Doktor kimyasal gebeliğin kötü birşey olmadığını aksine hamile kalabilindiğini söylemişti. Kadınların %70 i her adet gördüğünde bunu yaşıyormuş sadece bazıları erken testle farkediyormuş.. Sağlıklı bebiş olacak inşallah ❤
Yaaa 2 kimyalsal geçirdim 7 aydır bekliyorum canım 😥 erken öğrenmiştim bende adete 3 4 kala🥲 Rabbim hayırlısını versin inşallah

Yaaa kuzum hayırlısı olsun demiştim ya sana 2 kat artması lazım diye ya dış gebelik olmamış şükür et kuzum olsun yine olur inşallah sıkma canını Rabbim hayırlısını versin inşallah kuzum 🥺
Amin kuzum benim sağol 🌸

Hanımlar benim de çatlama bugün oldu dün LH düşmüştü . Bakalım değerlendirmeler sonucu bu ay güzel bir haber alacak mıyım yine umudum yok ama olsun ya tarih yazıcaz ya tarih olucaz 🤣 değerlendirmeler de böyle 14.15 pik görmüştüm bakalım hayırlısı Rabbim bu ay da bizi boş göndermesin İnşallah bugünün hürmetine 🙏🏻🥲

Eklentiler

• E4FA6F98-3355-4E92-AB0F-152FFBAB91DF.jpeg
    E4FA6F98-3355-4E92-AB0F-152FFBAB91DF.jpeg
    76,3 KB · Görüntüleme: 39
Hanımlar benim de çatlama bugün oldu dün LH düşmüştü . Bakalım değerlendirmeler sonucu bu ay güzel bir haber alacak mıyım yine umudum yok ama olsun ya tarih yazıcaz ya tarih olucaz 🤣 değerlendirmeler de böyle 14.15 pik görmüştüm bakalım hayırlısı Rabbim bu ay da bizi boş göndermesin İnşallah bugünün hürmetine 🙏🏻🥲
Aminn Hayırlısıyla inşallah tüm bekleyenlerle beraber 🌸🥰🤲🏻

Kızlar kanamam geldi adet oluyormuşum gibi umarım kimyasal gebelik değildir doktor cuma günü kese güzel görünüyor demişti şimdi kadın doğum hastanesine gittim kan vermemi istediler değer düşüyorsa kimyasal gebelik olacakmış yükseliyorsa takip yapılacakmış dualarınıza ihtiyacım var yükselsin hayırlısıyla 🥺🤍
Canım üzüldüm ins kanaman gelmez ins yükselir değerin..dualarımız seninle stres yapma kendine

Hayırlısı olsun inşallah canım 🥲

X