Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay kuzum ben bu ay şok 2 gün yumurtlama gördüm şans ya 4 gün değerlendirme oldu ya nasip bende yumurtlama belirtileri hissediyorum senin gibi inşallah mucizeler göbüşlere oturur kuzim yaaaa sonbahar bizimdir hamile kalırız inşallah meleğim

aaa bak ne güzelll iyi iyii süperrr hadi hayırlısıııı hepimizin inşallahhhhb

Sizce varmiii bi bakarmisiniz catlama ignesinin 13. Gunu asilamanin 11. Gunu normal gebelik testi bu arada
Ben görememiştim bu resimde ama diğer attığın resimde görünüyor 2 gün.sonra tekrarlayın inşallah yapmışsındır
Kızlar selam, ben çatlatma iğnesi vurulmuştum ve bugün 12.gün dayanamayıp test yaptım tek çizgi ((( boşuna moralimi bozdum….erken mi sizce yoksa umutlar sonraki aya mı kaldı9870
Erken kuzum daha bence bekle daha 2 gün
Güzel.yureginden öpüyorum hepimizin günü kutlu olsun canlar....
Merhaba arkadaşlar ben aranızda yeniyim geçen ay 24 ünde kimyasal gebelik geçirdim inşallah bu ay tekrar hamile kalabilirim :)
Inşallah kuzum.hosgeldinnnnn
Aynu durumdayız bende coraspin içiyorum olucak.guzelimm gebeyim Gebesin Gebeyiz
kızlar soruma bilgisi olup cvp veren var mı:/
Kuzum bu çok normal 1 yıl dene eğer olmazsa doktora git canım yılda hamile kalma şansımız yüzde 25 diye biliyorum drlar tedaviye 1 yıl korunmasız iliskiden sonra basliyorlar

Benim zaten kistlerden cekmedigim kalmadi hsg sonrasi yumurtlama donemimde belirgin agrim oldu benim ama uzun yolculuğa çıktık o donem muhtemelen yol stresinden tutmamistir. Allah büyük olmazsa önümüzdeki maclara bakacağız

aaa bak ne güzelll iyi iyii süperrr hadi hayırlısıııı hepimizin inşallahhhhb
İnşallah kuzum inşallah sanırım yumurtlama da piskolojik hiçbir şey yapmadım bu ay ne masaj ne bişi inanamadım görünce inşallah çabalar boşa çıkmaz kuzum sen naptın ovulasyon devam mı canım

Ay ay ay inşallah kuzum gebesin gebesin gebeyizzzzz inşallah

İnşallah kuzum inşallah sanırım yumurtlama da piskolojik hiçbir şey yapmadım bu ay ne masaj ne bişi inanamadım görünce inşallah çabalar boşa çıkmaz kuzum sen naptın ovulasyon devam mı canım
evettt ben hiç düşünmedimm mesela bu ayyy hep başka şeylerle uğraştım hep yürüyüş yaptımm hep diyet yaptımm hep başka şeylerle değerlendirdim kendimii hemde tabiiki çalıştık bebek için ama zevkimize bakarak çocuk için düşünerek değill hayırlısı olsun belki yumurtalarım harekelenir diyede yürüyüş yaptım hergün yumurtlama haftamdada bolbol yürüdüm

Ohhh süper kuzum yürüyüş iyi geliyor hem vücut için hem piskolojik şifa olsun inşallah hayırlı haberlerle kuzjm bat ne zaman ben

Umarım adet olmazsın kuzum bu belirtiler hamileliktirrrr inşallah kuzummmm

Canım 16 pik gibi duruyor ama kuruduğu için tam göremedim ama zaten sonra silinmiş 21.gün den sonra lh artmaya başlamış gebelik durumunda adete yakın lh artıyormuş burada paylaşanlar oldu belki ve inşallah hamilesindir de güzel haberini alırız buradan

Yaa insallah oyledir artik negatif gormekten test bile yapmiyorum umut kalmadi

İnşallah canım hepimizin gobusu dolsun tez vakitte

26 yaşındayım 4 aydır istiyoruz bat sat tarihleri ne anlayamadım kusura bakmayın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…