Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doğrudur canım inşallah rabbim sağlıklı bir bebiş nasip eder sana da :) haklısın tekrardan kimyasal olursa baktırırım umarım sıkıntısız hemen hamile kalabilirim sağlıklı bir bebişim olur

pek gelmedin o topiğe kuzusu
iyiyimm bende şükürr
Ah kuzum bazen aktif oluyorum bazen olamıyorum olursam da burda oluyorum canısı bakıyorum senin topiğe de yorumlara canım benim ay kuzum Allah iyilik versin canısı ama yine uğrarım

Merhaba kızlar dünden beli tum sayfayi tek tek okuyup buralara geldim13 aydir bende deniyorum ilk kez bu ay ovulasyon denedim olmazsa zaten randevu aldim artik klomen mi ne verirlerse bat 17 ekim yaş 23
Allah rizasi icin bu tabloyu biri açıklasın hic biri sizin attiklariniz kadar koyu olmadi en koyusu 16.gunde oldu sonra siliklesti tekrar koyulasmaya basladi yumurtlama olusmadi gibi

Eklentiler

• IMG20211011125039.jpg
    60,5 KB · Görüntüleme: 39
Doğrudur canım inşallah rabbim sağlıklı bir bebiş nasip eder sana da :) haklısın tekrardan kimyasal olursa baktırırım umarım sıkıntısız hemen hamile kalabilirim sağlıklı bir bebişim olur
İnşallah canım benim inşallah

kızlar soruma bilgisi olup cvp veren var mı:/
Sağlıklı her kadının hamile kalma şansı her %25 dir yani değerlendirseniz de hamile kalamamanız normal 1 yıl içinde hamile kalmıyorsanız doktora başvurmanız gerekir.

Ah kuzum bazen aktif oluyorum bazen olamıyorum olursam da burda oluyorum canısı bakıyorum senin topiğe de yorumlara canım benim ay kuzum Allah iyilik versin canısı ama yine uğrarım
hiç önemi yok hayatımm şaka ettim nasıl gidiyor değerlendiriyorsun dimi yumurtlamanıı
bende tuğaf tuğaf şeyler yaşıyorumm 2 3 gündür kasıklarım aşırı derece ağrıyo sol kasığıma vuruyo aniden
dün hiç iyi değildim desen adet olcam göğüslerimde ayrı bi acı uçları falan umutlanmakta istemiyorumm hiç inanasım gelmiyo pek mucize gibi

C ile T çizgisi aynı koyulukta ise yumurtlamadır illa ki pik olmasına gerek yok canım 16. Gün yumurtlama görünüyor

Cok haklısın valla bende uzun zamandir gitmiyorum doktora cunku bıktım. Gecen ay hsg cektirdim sonunda bakalim bi etkisi olacakmi
Bana bi etkisi olmadi ins sana olur kuzum allah gonlune gore versin ama bana söyle etkisi olmadi hsg sonrasi yumurtam uyarilmis kendi kendine buyuyup kist olmus e oyle olunca gitti benim ilk iki ay bosa 3. Ayda asilama oldum hadi son sansli ayim dedim oda tutmadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…