Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben bugun catlamayı gördüm değerlendirdik. Yarın tekrardan mı değerlendirelim sizce yine 2 gunder bir devam mı edeyim ? Bence biz burada sıkıntı yaşıyoruz tek seferle bırakıyoruz

Kızlar ben bugun catlamayı gördüm değerlendirdik. Yarın tekrardan mı değerlendirelim sizce yine 2 gunder bir devam mı edeyim ? Bence biz burada sıkıntı yaşıyoruz tek seferle bırakıyoruz
2 gün yumurtlama gördün canım 4 gün değerlendirme yarında değerlendir artık test yapma bundan sonrası ya nasip

Cok az var aslinda ama dikkatli bakinca belli oluyor yada ben yavastan sıyırıyorum teste bakmaktan uyduruyoda olabilirim🤷🤣🤣
Evet cok hafif varmis🧐 sabredebilirsen 2 gun sonra bidaha yap😀
Bugün kızlar günüymüş :21::KK19:Anneler ve anne adayları kızlar gününüz kutlu olsun :KK37::KK24::KK60::KK24:@Magnifiaque @tiniminihaniim maibu maibu Jou Jou Hemsirecik Hemsirecik @yoncakolyembenim @Fatmazel04 @Ceviz hanim @Meryeemmm_ @Etlibamya @Morlale8 ve aklıma gelmeyen tüm kızların ❣️🎈♥️🌸
Teşekkürler canim seninde kutlu olsun😍🥰

Çok teşekkür ederim canım amin inşallah insan üzülüyor ama şükür ki sağlıklıyız olabiliyor diye teselli ediyorum kendimi.
Bende 2 kez geçirdim canım kimyalsal o yüzden hayırlısı ile hamile kalırsın inşaallah sağlıklı gebelikler nasip etsin Rabbim ❣️🤲🏻

Bende 2 kez geçirdim canım kimyalsal o yüzden hayırlısı ile hamile kalırsın inşaallah sağlıklı gebelikler nasip etsin Rabbim ❣️🤲🏻
Amin canım allah razı olsun peki şimdi hamile misin? ne kadar sonra gene hamile kaldın

Amin canım allah razı olsun peki şimdi hamile misin? ne kadar sonra gene hamile kaldın
Ben 3 ay içinde 2 kez kimyalsal geçirdim canım yapılan testler de kan pıhtılaşma problemim çıktı o yüzden kimyalsal oluyormuş derim ki eğer olursa tekrardan genetik test yaptirmalisin şuanda kan sulandırıcı kullanıyorum hamile kaldığımda da iğne kullanacağım hamile değilim ama uğraşıyorum inşallah birgün olacak 🤗🌼🎈

X