Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnsallah hayırlı sağlıklı gönlümüze göre nasip etsin Rabbim. Benimde oğlum 5 yaşında 2 sene spiral kullandım çok kanamam olunca çıkarttım 2 yılda kendim korundum. Hemen kalamicagimi tahmin ediyodum ztn ama 1 seneyide bulmaz diyodum
umarım bu ay uğurlu gelir canım da pozitif olur hayırlısı ile

Selamlar, önceden hep okuyordum fakat yeni üye oldum. 27 yaşındayım. 3aydır önce doktora gittim ama 1senedir bebek istiyoruz.
Bu ay femara ve merional75 iğne kullandım. Bugün de ovitrelle iğneyi vuruldum. Bat için bugünden 14 gün sonrayımı saymam gerek yoksa geçen ay 16eylülde adet görmüştüm. Yani bat 16ekimmi? Yoksaaa 12 ekimmi?

Selamlar, önceden hep okuyordum fakat yeni üye oldum. 27 yaşındayım. 3aydır önce doktora gittim ama 1senedir bebek istiyoruz.
Bu ay femara ve merional75 iğne kullandım. Bugün de ovitrelle iğneyi vuruldum. Bat için bugünden 14 gün sonrayımı saymam gerek yoksa geçen ay 16eylülde adet görmüştüm. Yani bat 16ekimmi? Yoksaaa 12 ekimmi?
Düzenli adetmi görüyorsun , kaç günde bi adet görüyorsun. Bende Flo diye uygulama var, hep adet başlangıcımı doğru gösterirr. Genelde 28 günde bi adet olurum . Adet başlangın günün (bat) demek. Ona göre hesapla istersen 🥰

Düzenli adetmi görüyorsun , kaç günde bi adet görüyorsun. Bende Flo diye uygulama var, hep adet başlangıcımı doğru gösterirr. Genelde 28 günde bi adet olurum . Adet başlangın günün (bat) demek. Ona göre hesapla istersen 🥰
Düzenli olur hep 16 eylüldü 16 ekim görünüyor, bende cycle uygulamasını kullanıyorum🥰 ama bir yerde okudum emin olamadım ilk kez çatlatma için iğne vuruldum🥰

kızlar uygulamaya göre 5 gün ama yumurtlamaya göre de 3 gün var karnımın içi tuhaf arada sancım var enfeksiyon olabilir mi? Geçen regl de cipro kullandım enfeksiyon demişti doktor hemen gelsin istiyorum da gününü de şaşmaz düzenli olurum muallaktayım antibiyotik alsam mı?

kızlar uygulamaya göre 5 gün ama yumurtlamaya göre de 3 gün var karnımın içi tuhaf arada sancım var enfeksiyon olabilir mi? Geçen regl de cipro kullandım enfeksiyon demişti doktor hemen gelsin istiyorum da gününü de şaşmaz düzenli olurum muallaktayım antibiyotik alsam mı?
Ayy bende bilemedim hiç yaaa 🤦🏼‍♀️🤔

Merhaba kızlar benim de bata son 2 göğüslerim aşırı şişti dokunamıyorum bile. 4 gün önce test yapmıştım negatifti hiç yeltenmiyorum bile teste kırmızıları göreyim aranıza katılacağım 9. Ayım olucak yaş 25 ilk bebiş olucak 👶🏻 🥰

Ayy bende bilemedim hiç yaaa 🤦🏼‍♀️🤔
enfeksiyon ise regl döneminde antibiyotik kullanınca daha güvenli gibi geldi bana diğer türlü gebelik varsa sıkıntı oluyor çünkü gerçi bu adette hsg çekileceğim randevu ayarladım ama hayırlısı orada da söylerler belki....

enfeksiyon ise regl döneminde antibiyotik kullanınca daha güvenli gibi geldi bana diğer türlü gebelik varsa sıkıntı oluyor çünkü gerçi bu adette hsg çekileceğim randevu ayarladım ama hayırlısı orada da söylerler belki....
Adet günlerinde kullanırsan sorun olmaz sanırımda, gebelik planladığın günlerde kullanma ne olur ne olmaz ama dediğin gibi hsg çekilceğin gün söylerler bencede

Adet günlerinde kullanırsan sorun olmaz sanırımda, gebelik planladığın günlerde kullanma ne olur ne olmaz ama dediğin gibi hsg çekilceğin gün söylerler bencede
aynen anlamsız bir şekilde sancı ve kasılma hissediyorum ama sürekli değil ara sıra oluyor arada bir sancı yokluyor akıntım da var o yüzden kesin yine enfeksiyon...

Kızlar dün adet olmam gerekti ama olmadım . Bu ikinci klomen ve catlatma ignesi ilk kullandığımda adetim düzenli gelmişti tabi kist yapmış çamur gibiydi 3 gün sonra normal gelmişti. Şimdi bu ay tık yok tüm adet belirtilerimde gitti test yaptım dün negatifi de gördüm . Adet geçiktiriyormuydu bu ilaçlar ya

X