Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın canlar nasilsiniz sonbahar kendini iyice hissettiriyor...
Gebeyim....Gebesin....Gebeyiz....
Ay bu ritüel çok iyi direk pozitif enerji Sonbahar uğurunu hepimize bırakır inşallah canım bomba gibiyim canım sen nasılsın ise ne zaman basliyorsun evrak işleri falan

Pek umudum yok canım 1 buçuk senedir bi pozitifi göremediğim için o yüzden çıkmayacağını düşünerek yapmadım hiç umarım Allah herkesin gönlüne göre verir
Bu işler ummadığın anda pat diye olur canım duan içinde Allah razı olsun

Günaydın kızlarr.. Benim bat kasıma sarkıyor. Şuan reglim bitti 8. gündeyim ovülasyon testi uygulamak istiyorum bu ay.. Ne zaman başlamalıyım bilgisi olan ?

yumurtlama dönemini değerlendirip yine de hamile kalamamak normal mi ?

Bende elendim kizlar, umutluydum bu ay ama olmadi yine , yeni BAT 4 kasım

bu karışım ne işe yarıyo acaba?
Yumurtlama görüldükten sonra içilmesi gerekiyor ana besin avakado o da folic asit bakımından çok zengin ve bebeğin tutunmasını sağlıyor o yüzden böyle bir karışım yapıyoruz

Pek umudum yok canım 1 buçuk senedir bi pozitifi göremediğim için o yüzden çıkmayacağını düşünerek yapmadım hiç umarım Allah herkesin gönlüne göre verir
Canım şimdi baktım adetine daha 4 gün var umutsuzluğa yer yok Lütfen Allah Ol der ve olur gebeyim gebesin gebeyiz
Ay bu ritüel çok iyi direk pozitif enerji Sonbahar uğurunu hepimize bırakır inşallah canım bomba gibiyim canım sen nasılsın ise ne zaman basliyorsun evrak işleri falan
Evet canım ne güzel bizlere pozitif enerji veriyor ihtiyacımız olan şey bu sonbahar Gerçekten çok güzel yapraklar falan çok romantik işe Kasım'da başlıyorum belgeleri de Kasım başında hazırlayacağım Hayırlısı olur inşallah belki hamile kalırım da işe girmem
Oldum canım dün. Yeni tarih 3 veya 4 Kasım
Canım hayırlı olsun Kasımda göbüşün dolsun gebeyim gebesin gebeyiz
Günaydın. Gündüz sıcak akşam soğuk. Okul telasesindeyim sen nasılsın cnm
İyiyim kuzum ne olsun çocuk okula gidip geliyor malum okullar açıldı eşim zeytine gidip geliyor Bir yanda eczane yoğun yorucu Bütün işler bana kaldı o yüzden pek giremiyorum Bugün pek işim yok bugün bütün gün Forumdayım inşallah
Bende elendim kizlar, umutluydum bu ay ama olmadi yine , yeni BAT 4 kasım
Umudumuzu yitirmek Yok öbür ay Sen gebesinn ben gebeyim onlar gebe gebeyim gebesin gebeyiz Hiç canını sıkma canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…