Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım valla ben bi şey hissetmedim reglm yaklaşınca regl olacak gibi oldum olmayınca test yaptım öyle anladım herkeste farklı heraldee

Arkadaşlar bilgileriniz değiştiğinde beni etiketleyip bilgilendirirseniz anlık degistiriirm hemen ekli olan diğer arkadaşlar hiç sesiniz cikmiyorrrr
Canım bizde daha beklemedeyiz henüz yumurtlamayı bile görmedim. Daha çok var yani anlayacağın. Bu ay pek kafaya takmamaya çalışıyorum doktoroda gittim testlerle falan uğraşıyorum bakalım inşallah bu topik uğur getirir de kalırız hamile

O şekilde deniyorum canim hayirlisi artık şeffaf akıntı yumurtlama belirtisi mi oluyordu

O şekilde deniyorum canim hayirlisi artık şeffaf akıntı yumurtlama belirtisi mi oluyordu

kuzum regl oldunmu

Güncel.. ...

Arkadaşlar bilgilerinizi beni etiketleyerek paylasirsaniz çok daha iyi olucak yoksa göremiyorum birde özelden yazmayın olurmu direk forum üzerinden bilgi akışı paylaşırsak daha iyi olur her gün eklemeye çalışıyorum ama direk bat ..... şeklinde yazıyorsunuz....
Şat ve bat paylastigimizda belirtilerimizide karsilastorabiliyoruz yaş sat bat ve süre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…