Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İlk sen o zaman sonra emine sonra ben sonra 35kvk ögrencez 22 24 28 31
Kuzum benim daha yumurtlama bile olmadı ki benim baya baya geç olacak sanırsam yumurtlama o yüzden adete anca yumurtlama çatlama olur siz benden önce öğrenirsiniz umarım tutmuştur sizin aminn

1.@Fatmazel04 22.12.2021
2.@Emine1990 24.12.2021 3.@OKYANUS302 28.12.2021 4.@35kvk 31.12.2021. inşallah güzel haber veririz bu ay yılın son düzlüğünde

Kuzum benim daha yumurtlama bile olmadı ki benim baya baya geç olacak sanırsam yumurtlama o yüzden adete anca yumurtlama çatlama olur siz benden önce öğrenirsiniz umarım tutmuştur sizin aminn
Bence sen görmedin oldu cunku koyuydu attıkların ama yaptıgınız için kacırmadın
Senin bat ddgismistir canimm.yumurtlamada akıntım falanda mi olmuyo acaba yumurtladin mi . Hiç mi koyuluk gormedin . Bı kere koyulaşacak diyodun bence olmuştur senin
Ben de oyle dusunuyorum yumurtladı bence de

Senin bat ddgismistir canimm.yumurtlamada akıntım falanda mi olmuyo acaba yumurtladin mi . Hiç mi koyuluk gormedin . Bı kere koyulaşacak diyodun bence olmuştur senin
Akıntım oldu 1 hafta önce hala da devam ediyor hani buraya bi atmıştım ya demiştiniz yarına pik olur bu koyuydu baya o zamandan sonra koyuluk olmadı hiç bilemiyorum ki

Ya kusura bakmayın bilmediğim için soruyorum nasıl yatıyorsunuz ? Temizlenmek gerekmiyor mu hiç ? Birde biz diz dirsek deniyoruz hep
Yıkanmıyorum ben hemen canım sonra alıyorum duş biz de oyle diz dirsek o pozisyonda yapıyoruz ben oyle 30 dk bekliyorum hemen donmuyorum çişi tutuyorum gitsinler diye ne yapcan zaten en uygun ya misyoner ya diz dirsek diyolar misyonerde cok geri geliyo diye en fire vermediğimiz pozisyon o olunca biz de oyle yapıyoruz

Konu acsam yapabılırim belki cunku hiç kurcalamadım bura baska kısmının konu olunca yapılmıyo canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…