Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugun de böyle 🤗
IMG_20211214_110009.jpg

Aynennn Kasım şokunu atltamadimmm 😀 ovuya çok guvenmistimmm😀 İns canimm var daha bakalimmm on gün. Senin nezamn..kaçıncı olcak senin bebek
2.olacak kısmetse 29 yaşımı bitirdim 30 un içindeyim artık bitane daha olsun dedim ama ilkinde ki gibi kolay olmayacak baya nazlı galiba 😅 yeni bati da 10 Ocak bakalim ovulasyon testine guvenicez bu ay da

2.olacak kısmetse 29 yaşımı bitirdim 30 un içindeyim artık bitane daha olsun dedim ama ilkinde ki gibi kolay olmayacak baya nazlı galiba 😅 yeni bati da 10 Ocak bakalim ovulasyon testine guvenicez bu ay da
Benimde ikinci canım. İlkinde ikici ayda direk olmuştu..bunda bı sene oldu hala olmadı gerçi kistim.varmis ondan olmadı sonrada 5 ay ilaç kullandım derken geçti gitti seneler 😀bende 31deyim

Benimde ikinci canım. İlkinde ikici ayda direk olmuştu..bunda bı sene oldu hala olmadı gerçi kistim.varmis ondan olmadı sonrada 5 ay ilaç kullandım derken geçti gitti seneler 😀bende 31deyim
Zaman çok çabuk geçiyor anlamıyor insan ilk çocuğun kiz mi erkek mi kaç yaşında insallah bu ay seninle olur bebisin daha fazla bekletmez annesini😇🥰

X