Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sağlıkla al kucagına canım normal degerlerin pazartesi betan 2380 falan cıkar alttan ultrason da kese görünür 3000 oldugunda karından gorunur cuma gitsen karından da gorunur ona göre gıt iste ne demek benim bi oglum olunca profesör oldum 😂 sımdı ikinciyi istiyorum Allah nasip ederse
Ay inşallah 2 gün nasıl geçecek bakalım. Allah sana da tez zamanda nasip etsin inşallah 🙏❤️

Kosturmaca canım iste ev de iş bitmiyo zaten en güzeli kapatıp cıkmak nankör bide yapıyorsun yine aynı ya sinir oluyorum artık ben eşim evde olunca anlamadım nasıl geçti 🤗 oglum az daha iyi ben grip oldum bugun ıhlamur içe içe bi hal oldum öyle tam zamanıydı yani 😅eşim diyo sakın bak hasta olma oglumdan bana atlayacak
Gecmis olsun canım hastalik eve gelince gitmiyor. Aynenn iş nankör oluyo ben bı haftadır yapmıyorum bişey. Pzr günü yaparım belkiii.ovulasyon yaptinmi

Kızlar pazartesi beta 488di. Bugün 1190 çıktı. Doktorum artış beklediğimden az pazartesi tekrar gel dedi. Çok moralim bozuk 😔 2 katı artmayıp sağlıklı gebelik geçiren yok mu
Cani.im heerkesi ki iki katı artacak diye bişey yokk. Ben ilk cocugimda direk kese görmüştü doktor. Ne kadar nezamn arttı bilmiyoruz ki. Belki bugün çok arttii. Bu kadar stres yapma kanaman olmadigi sürece hicbisry olmaz değerinde artar kesende görülür. Sayılara bu kadar takılma. Kese görülmemesi de normal daha erken çünkü..

Kosturmaca canım iste ev de iş bitmiyo zaten en güzeli kapatıp cıkmak nankör bide yapıyorsun yine aynı ya sinir oluyorum artık ben eşim evde olunca anlamadım nasıl geçti 🤗 oglum az daha iyi ben grip oldum bugun ıhlamur içe içe bi hal oldum öyle tam zamanıydı yani 😅eşim diyo sakın bak hasta olma oglumdan bana atlayacak
Cocuk hasta oldunmu hayat duruyo zatenn canım şükür geçmiş.

Cani.im heerkesi ki iki katı artacak diye bişey yokk. Ben ilk cocugimda direk kese görmüştü doktor. Ne kadar nezamn arttı bilmiyoruz ki. Belki bugün çok arttii. Bu kadar stres yapma kanaman olmadigi sürece hicbisry olmaz değerinde artar kesende görülür. Sayılara bu kadar takılma. Kese görülmemesi de normal daha erken çünkü..
Keseyi alttan baksa belki görürdü ama karından baktı ne alakaysa. İnşallah öyle olur canım benim çok sağol🙏

Keseyi alttan baksa belki görürdü ama karından baktı ne alakaysa. İnşallah öyle olur canım benim çok sağol🙏
Gerek yok alltan bakmasına değerin düşük napcak alttan bakipta . Karindan görmesi daha sagliklii. Stres yapma bunlar için degerin yukselince zaten görülür

X