Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kolay gelsin canım tesekkur ederim bu arada valla olmadığını bilince ben Lazere gittim bugun bi güzel lazerimi oldum arkasına kuaföre gittim saçımı kestirdim kaş bıyık aldırdım oh mis kafam dagıldı geldim anca bakıyom buraya bazen bi göz atıp cıkıyorum ama gırıyorum yıne de
Bende aynı pazar günü kaş bıyık saç kestrdim rahatladım çok iyi oldu 😎

Tamam kuzum sağol sen naptın gördün mü piki yoksa ovulasyonsuz mı yapacaksın bu ay yazdıysan da okumadım 🙈
Yok canım yapmaya başladım test bugun koyulmaya basladı yarın pik gorurum diye dusunuyorum aksam yaptığım kızarmıstı sabah 11 aksam 5 6 gıbı bi daha bakıyorum incir içiyorum ya belli olmuyo erken olcak belli zaten ebn genelde 12 13 gün pik goruyorum yarın 11 günü bugun koyulmus bugun olcak ilişki yarın piki gorursem bekliycem bugun yaotıgım için ertesi sabah bi daha yaparım diye düsundum nasip olursa eşimin isteği de önemli tabi adam robot gıbi sımdı diyince yapmıyor yani istek şart 😅😂

Yok canım yapmaya başladım test bugun koyulmaya basladı yarın pik gorurum diye dusunuyorum aksam yaptığım kızarmıstı sabah 11 aksam 5 6 gıbı bi daha bakıyorum incir içiyorum ya belli olmuyo erken olcak belli zaten ebn genelde 12 13 gün pik goruyorum yarın 11 günü bugun koyulmus bugun olcak ilişki yarın piki gorursem bekliycem bugun yaotıgım için ertesi sabah bi daha yaparım diye düsundum nasip olursa eşimin isteği de önemli tabi adam robot gıbi sımdı diyince yapmıyor yani istek şart 😅😂
Anladım hayırlısı olsun inşallah bu ay güzel haberler alırız 2021 bitmeden bize güzelliğini yapmadan gitmez :KK70:

Tabi yine aklımızda bakalım hayırlısı artikkkk beklicez ayın 17sine kadar ki güne bir degerlendircez bakalım akıntım devam ediyor zaten bitmedi
Hayırlısı olsun canım en erken bu sefer sen ogreneceksin senin oldu yumurtlama 🤗 hayırlısı olsun hakkımız da hepimizin

10. Günde mi oldu demek piki bende 10. Da başlıyorum yeni bitti bugün
Evvet geçen ayda öyle olmuştu. Kekik çayı faydası heraldeee.adetim bitince direk akıntım.basliyo bu ay yine kekik çayı içtim denemek için 10.gunde ovu yaptım direk pik gördüm canım.baskada yapmadım zaten ovu takibi yapmicaktim beni germisti geçen ay

Hayırlısı olsun canım en erken bu sefer sen ogreneceksin senin oldu yumurtlama 🤗 hayırlısı olsun hakkımız da hepimizin
Evvet bakalım.kismet artık adetim geçerse yapcam test en erken bat günü yaparım belki başkada düşünmüyorum .ins bu ay iyi haberler alırız hepimizden

Kızlar bir sorum olacak özel hastane ve sağlık ocağının beta hcg testi çok farklılık gösterir mi değerlerde?

Anladım hayırlısı olsun inşallah bu ay güzel haberler alırız 2021 bitmeden bize güzelliğini yapmadan gitmez :KK70:
İnsallah canım oglum da son ay olma 26 Aralık onu da ovulasyonla yapmıştım insallah bu sefer onun oldugu gün ikincinin haberini alırım 28 Aralık bat da 😅🤗

X