Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Napiyonuz canım geçmiş olsun çocuğuna.bende çok girmiyorum arada bakıyorum başka şeylerle uğraşıyorum zaten okul çok yoğun bu ara .
Kolay gelsin canım tesekkur ederim bu arada valla olmadığını bilince ben Lazere gittim bugun bi güzel lazerimi oldum arkasına kuaföre gittim saçımı kestirdim kaş bıyık aldırdım oh mis kafam dagıldı geldim anca bakıyom buraya bazen bi göz atıp cıkıyorum ama gırıyorum yıne de

Çok iyi yapmışsın benimde gitmem lazım ama nezamn giderim bilmiyorummm.bende arada giriyorum çok fazla düşünmüyorum bu ara. Konuştukça insanın aklina geliyo çünkü

Bugün böyle oldu kuzumm yarın olur herhalde pik
Sen bu günü Bos gecme yeni mi yaptın bunu 3 saat sonra yine yap sıvı almadan yarına kalmaz o kontrol et ben sabah 11 de yaptım kızarcak gibiydi aksam yaptım daha kızarmış ben de yarın gorurum buyuk ihtimal ama bugun yapcaz aksam ilişki olcak es geçme yapın

Evet yapıcaz da yani yatmadan birdaha mı yapayım diyorsun

Çok iyi yapmışsın benimde gitmem lazım ama nezamn giderim bilmiyorummm.bende arada giriyorum çok fazla düşünmüyorum bu ara. Konuştukça insanın aklina geliyo çünkü
Ne yapayım ya en azından işlerim haloldu iyi oldu burda konusmaları da seviyorum ama ben aklına gelmesi konusu öyle tabi ama insan her halukar da düşünüyo ama

Ne yapayım ya en azından işlerim haloldu iyi oldu burda konusmaları da seviyorum ama ben aklına gelmesi konusu öyle tabi ama insan her halukar da düşünüyo ama
Tabi yine aklımızda bakalım hayırlısı artikkkk beklicez ayın 17sine kadar ki güne bir degerlendircez bakalım akıntım devam ediyor zaten bitmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…