Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne zmndir istiyosun cnm benimde 2. Gebelik olcak oğlum 5 ayda olmuştu bu 1 sene olacak hala tık yok
daha dün spiralimi çıkardım oğlum 5.5 yaşında ilk geceden olmuştu bakalım daha denemelere yeni başlayacağız hayırlı zamanda saglıkla nasip etsin rabbim inşallah:)

Kızlar alakasız olcak ama ben Ağustos 27 de kürtaj oldum adet tarihine denk geldi kurtajimda kürtaj olduktan 10 gün sonra kanamam durdu bende korunmasız düzenli ilişkide bulundum bı kaç kere ovulasyon testi de yaptım birinde kıpkırmızı çıktı ogunude değerlendirmistik kürtajdan sonra 40 gün içinde adet olunur diyor benimde 31 gün oldu acaba hamile kalma ihtimalim varmıdır yada test yapmak için ne zamanı beklemeliyim

benim en yakındam başına geldi 4 kere , doktor 6 ay kedinintoparlan lazım demiş , ama yinede aklın kalıcağına yinede test yaptır istersen
Kızlar alakasız olcak ama ben Ağustos 27 de kürtaj oldum adet tarihine denk geldi kurtajimda kürtaj olduktan 10 gün sonra kanamam durdu bende korunmasız düzenli ilişkide bulundum bı kaç kere ovulasyon testi de yaptım birinde kıpkırmızı çıktı ogunude değerlendirmistik kürtajdan sonra 40 gün içinde adet olunur diyor benimde 31 gün oldu acaba hamile kalma ihtimalim varmıdır yada test yapmak için ne zamanı beklemeliyim

Bende varım kızlar. Bugün basladı adetim. Bat 29 Ekim. 10 aydır deniyoruz. Olursa ilk olacak inşallah. Hiç gebe kalamadım maalesef yaş 24

daha dün spiralimi çıkardım oğlum 5.5 yaşında ilk geceden olmuştu bakalım daha denemelere yeni başlayacağız hayırlı zamanda saglıkla nasip etsin rabbim inşallah:)
İnsallah hayırlı sağlıklı gönlümüze göre nasip etsin Rabbim. Benimde oğlum 5 yaşında 2 sene spiral kullandım çok kanamam olunca çıkarttım 2 yılda kendim korundum. Hemen kalamicagimi tahmin ediyodum ztn ama 1 seneyide bulmaz diyodum

X