Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eşimde meraktan ölcek askım iki gündür atıp duruyosun kırmızı testlerin acaba var mı diyo ya daha cok sitres yaptım 😅 su iki gün nası gececek bilmem durabılirsem hatta salı yapayım diyorum bu heyecanla ölcem
Ben hiç beklemiyorum canım.yarin olurum belki 28.gunum yarın doluyo

Gebe olan kızlar normal (erken değil) kaset testte yumurtlamadan sonra kaçıncı gün ikinci çizgiyi gördünüz lütfen cevaplar mısınız 🙏

Evet canım çalışıyom yeni geldim işten 4-12yim omdan gece aktifim sen nasılsın nasıl gidiyo ? 😊
Gündüz kestirince 1 saat gece uyuyamayınca buraya bakıyorum öyle valla aynı oyalanmaya calısıyorum konu okuyorum falan oyle örgu örüyorum dün temizlik yaptım korka korka insallah vardır ya bi sey yapmadım daha da adete yakın bi daha test deniycem artık ovulasyon testlerimi bosa vermeyim dedi. Bulasınca çıkamıyorum işin içinden

Gündüz kestirince 1 saat gece uyuyamayınca buraya bakıyorum öyle valla aynı oyalanmaya calısıyorum konu okuyorum falan oyle örgu örüyorum dün temizlik yaptım korka korka insallah vardır ya bi sey yapmadım daha da adete yakın bi daha test deniycem artık ovulasyon testlerimi bosa vermeyim dedi. Bulasınca çıkamıyorum işin içinden
Evet pazartesi salı yap bencede ben yapmıyom artık senn benimkini gördün mü bugün . Valla bende meşgul etmeye çalışıyorum kafamı ama olmuyo.

57419D8D-913B-44C8-B0B9-7CFF602F066F.jpeg
Emine yap dedi ondan yaptım yapmıckm yoksa ben adet olcam kesin kaşık ağrım başladı

X