Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Uzun bir süredir gebelik planlıyoruz fakat bir kaç aydır negatif sonuç alıyoruz geçtiğimiz ay doktora gittim ve herhangi bir problem olmadığını öğrendim fakat bu ay değişik bir şey oldu adetim düzenlidir geçen hafta pazar bitti tam üzerinden bir hafta sonra bugün (pazar) kanama olduğunu farkettim neden olabilir? Dün midem bulandı gün içersinde bugünde ufak kramplar giriyordu ki böyle bir şey le karşılaştım başına gelen var mı ne yapılmasını önerirsiniz

Yerleşme kanası da olabilir yumurtlama zamanı da oluyomuş bazılarında belki yumurtlama zamanı da olabilir canım

Kanaman nasıldı yerleşmede az oluyo ve açık pembe yada kahve oluyomuş Kırmızı olmuyomuş

Bı önceki ay kasik agrisindan durmamistim boş çıktı. Pekde belirti aramiyom canimm o yuzden
Ben de dinlemek istemiyorum ona yormak istemiyorum hiç ama facia bi kasık agrısı ve karın agrısı yasıyorum bide afedersin acayip bi gaz olayım var ya üsütmüs de olabilirim dün cok kotuydum

Kimi kadında catlama kanaması oluyormuş yumurtlama olunca o olabilir adetten 1 hafta sonra dıyosunuz yumurtlama haftası degerlendırın bugun olduysa bugunu ve yarını

Arkadaşlar merhaba. Benim bat 3 Aralık yumurtlama günlerini değerlendirdik. Midem çok bulanıyor kasıklarımda sanki üşütmüşüm gibi batmalar var. Anlamadım bu halimi
Hakkınız da hayırlısı olsun vücudunu cok dinleme kafa dagıt umarım gebesindir

Ben de dinlemek istemiyorum ona yormak istemiyorum hiç ama facia bi kasık agrısı ve karın agrısı yasıyorum bide afedersin acayip bi gaz olayım var ya üsütmüs de olabilirim dün cok kotuydum
Bende hiç bsy yok aynı bizim zamanı

Bi ben böyleyim sanıyordum bir gün midem yanıyor bir gün karnım ağrıyor şişkinlik oluyor bir gün bulantım oluyor hep boş çıktı umarım bu kez iyi bi sonuç hep birlikte alırız

Bi ben böyleyim sanıyordum bir gün midem yanıyor bir gün karnım ağrıyor şişkinlik oluyor bir gün bulantım oluyor hep boş çıktı umarım bu kez iyi bi sonuç hep birlikte alırız
Amin canım insan isteyince her seyi ona cekıyo ilk ay ben de gogus hassasiyeti acapti dokunamıyodum bile sonra adet oldum o yüzden cok takılmıyorum artık kafa dagıtmya dusunmemeye calısıyorum oldugu kadar örgü örüyorum

Olabilir canım bu belirtiler hamilelik belirtisi oluyo. İns tutmustur canimm..benim hiç agrim falan yok

Yumurtlama günümüz gelmiş sizin.bu belirtiler o olabilitmi

Yaa benimde öyleydi bu ay hatırlıyor musunuz göğüsüm nasıl hasaslaşmıştı ama adet geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…