Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• IMG_20211121_185746.jpg
    IMG_20211121_185746.jpg
    64,5 KB · Görüntüleme: 28
Yaa benimde öyleydi bu ay hatırlıyor musunuz göğüsüm nasıl hasaslaşmıştı ama adet geldi:KK43:
Cok takılmamak lazım ondan istediğimiz için de hersey belirti gıbı geliyo valla ben de gecen ay hayal kırıklığı oldu ondan cok sey etmiyorum
24-25kasim gibi olcam
Yarın sabah hcg yapıyosun canım varsa cıkacaktır 12 gün oluyo yarın senin

İns canimmm. Adete yakinda koyulasiyor diyolar ama bilmiyorum . Pik görmeden bı önceki testimle aynı. Sanki yarın pik görecek gibi bu test
Öyle olan da var koyulasma olunca hamile cıkan da var canım insallah vardır ve yarın gözumu acınca ilk iş buraya Bakıcam hayırlı haberlerini bekliyorum canım 🤲🥰

Bende yine lh testi yaptım onda silik çıktı gündüz koyu gece silik şaşkınımm

Canını sıkma bekle bakalım ha adet olursan da öbür aya devam evet canı sıkılıyo insanın ama sağlıklıyız cok şükür olcak ben inanıyorum 💕
Nasip canimm. Bu ay keçiboynuzu yapacam bende. Bugün Alaçam yarın baslicak eşim hergunde muz bitter cikolota yedircem.adetliyken keki cayi icecem belki yine erken yumurtlarim. Eşimle bende tekrar doktora gitcez bu ay yumurtlamadan sonra gideriz ins bibrandevu aliyimda

Nasip canimm. Bu ay keçiboynuzu yapacam bende. Bugün Alaçam yarın baslicak eşim hergunde muz bitter cikolota yedircem.adetliyken keki cayi icecem belki yine erken yumurtlarim. Eşimle bende tekrar doktora gitcez bu ay yumurtlamadan sonra gideriz ins bibrandevu aliyimda
Sabah aksam içecek keciboynuzunu canım soguk sıkım pekmezi bulursan ondan da al eşime ben hala devam ediyorum valla işe gitmeden hem pekmezi hem suyunu içiyo 3 de ceviz yıyıp vıkıuo evden her gün alıstı aksam yatmadan da suyunu yine içiyo muz üstüne bal gezdiriyorum yanına yıne 3 ceviz koyuyorum iki diş de bitter koyuyorum paşa gibiı bakıyorum sana daha ne diyorum da gülüyo 🤗ama alıstı yani

Sabah aksam içecek keciboynuzunu canım soguk sıkım pekmezi bulursan ondan da al eşime ben hala devam ediyorum valla işe gitmeden hem pekmezi hem suyunu içiyo 3 de ceviz yıyıp vıkıuo evden her gün alıstı aksam yatmadan da suyunu yine içiyo muz üstüne bal gezdiriyorum yanına yıne 3 ceviz koyuyorum iki diş de bitter koyuyorum paşa gibiı bakıyorum sana daha ne diyorum da gülüyo 🤗ama alıstı yani
Tabiki canimmm daha ne olsunnnnn. Bu ay bende yapc pekmezde bulurum ins ybugun cikcam dışarı bulurum ins alirimm. Olmazsa doktora gitcez zaten artikkk

Tabiki canimmm daha ne olsunnnnn. Bu ay bende yapc pekmezde bulurum ins ybugun cikcam dışarı bulurum ins alirimm. Olmazsa doktora gitcez zaten artikkk
Olur canım niye olmasın bi cocugun var yani üstünde keciboynuzu özü soguk sıkım yazıyo öyle cok bısey de degıl yarım kiloluk kavanoz da 40 lira keciboynuzu da bir kilosu 30 lira her hafta sonu keçiboynuzu muhakkak alıyorum ogluma da içiriyorum keciboynuzu özünden sıcak suyla sulandırıp cay diye hem kan yapıyomus faydalı bi sey

X