Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canım belli olmaz daha 21 günü oluyo yani 8 gün ama kalınlasma olmus bi sey var derse bilemem ben progesteron tsh lh estrediol falan hormon baktırcam hiç baktırmamıstım
Evvet kalınlaşmış diyebilir gecenkimde bile demişti.bi baktır canım gitmisken herseyine

Cıkar canım mavi beyaz mıydı 11 gün ogrendi
11 gün hangi adetten sonramı 11. Gün yoksa yumurtlamadan sonramı

Hayırlısı olsun canım biraz ümit biraz ümitsizlik insanın içi duygusu bi garip umarım vardır sırasıyla ögrencez yine
Aynen canım silik çıkınca direk çöpe atmıştım. 35vk bı foto at deyince alıp resim çektim oda kızarmaya başladı. Hayırlısı olsun bakalimmm sabh görürüz artikk sonucu

Aynen canım silik çıkınca direk çöpe atmıştım. 35vk bı foto at deyince alıp resim çektim oda kızarmaya başladı. Hayırlısı olsun bakalimmm sabh görürüz artikk sonucu
Bize de de mutlaka hayırlısı hakkımız da kasık agrısı karın agrısı yasıyo musun ya

Arkadaşlar merhaba. Benim bat 3 Aralık yumurtlama günlerini değerlendirdik. Midem çok bulanıyor kasıklarımda sanki üşütmüşüm gibi batmalar var. Anlamadım bu halimi

Arkadaşlar merhaba. Benim bat 3 Aralık yumurtlama günlerini değerlendirdik. Midem çok bulanıyor kasıklarımda sanki üşütmüşüm gibi batmalar var. Anlamadım bu halimi
İnşallah vardır vücudu fazla dinlemiyorum ben artık psikolojikte olabiliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…