Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tamm canım yarinda misafir olcak akşama doğru yaparım belkiii
İçinden gelirse yarın bi yap yapmazsan da yapma öbür gün yaparsın kendini oyle Boyle mesgul et ben de ev de ugrasıyorum oyle örgü mutfak işleri kafam dagılsın baska seyler dusuneyim diye sonra burda buluyorum kendimi ne yapalım olcak gececek bi sekılde günler

Aynenn canimm zaten Pzt heralde çıkar artikvarsa

Nasıl 8gun kala silik çizgi goruyolar. Bizde kuruma çizgisi bile yokkk

Eklentiler

• Screenshot_20211120-221614.png
    304,9 KB · Görüntüleme: 27
Sarı akıntım geliyo muhtemeln adet olacak yine
Ümitsiz olma ya belki olmayacaksın niye olcam dıyosun ben kendimi dinlemek istemiyorum hiç ama bugun cok acayip kasık karın agrısı cektim ishal falan olcam sandım sıtma tuttu yüzüm yanıyo garip oldum battaniyemle bi güzel uyumusum garip oldum oyle ona yormak istemiyorum bakalım nasip bekliycez el mahkûm

Bilmiyomki canım bugün gebelik yapsam cikarmii

Yapmak istiyosan bi yap ama iyice idrarını tut sıvı alma fazla oyle yap 11 günün demi bugun 10 da yumurtladın
Evvet canim 10da pik gördüm.kasim ayındaki bı kadın beraber yapalım dddiayni gun yumurtlama çatlama gormusuz. Yarim yapalimmi test dedi bende olur dedim

Evvet canim 10da pik gördüm.kasim ayındaki bı kadın beraber yapalım dddiayni gun yumurtlama çatlama gormusuz. Yarim yapalimmi test dedi bende olur dedim
Yap bakalım canım ne de olsa var elinde hcg testi bi sürü insallah olmustur ve hemen dersin bana da zaman gecmedi bi yorgunum bu aralar bi sey de yapmak istemiyorum oyle yatmak istiyorum bi eksikliğim bi deyim mi var ne bilim

Yap bakalım canım ne de olsa var elinde hcg testi bi sürü insallah olmustur ve hemen dersin bana da zaman gecmedi bi yorgunum bu aralar bi sey de yapmak istemiyorum oyle yatmak istiyorum bi eksikliğim bi deyim mi var ne bilim
Canimm belki hsmilesindir.kalinlasma varmış zaten sende belki olmuştur.senbugunde mi test yap diyodun bana canim

Canimm belki hsmilesindir.kalinlasma varmış zaten sende belki olmuştur.senbugunde mi test yap diyodun bana canim
Ovulasyon yaptım ben demin yumurtlama olmayacağına göre testimi atayım canım kızarma var baya siliklesmişti biliyon

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…