Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kurcalayıp durmıycam kurcaladıkca aklım takılıyo degerlendirme yaparım beklerim olduysa olmustur olmadıysa denemeye devam 3 ay bu ay adam akıllı denediğimiz ikinci ay ama zaten ogluma da 4 ay da kaldım nasip artık rabbim ne zaman dilerse
Pcos varmı cannm sende

Aynen öyle cnm sıkma canını sen gönlüne göre versin

Nasıl oluyo canım bu
Ben de bilmiyodum canım Boyle bi sey oldugunu bugün öğrendim yani bosver olanına bırak ben artık kurcalamam olduysa oldu olmadıysa obur aya devam bi sıkıntım yok düzenli adet goruyorum testlerim rahmim temiz illa ki olcak bakrıkca bi sey aklın kurcalanıyo daha cok daha cok detay istiyosun takmamak lazım bugun de yaptık biz artık iki güne bi yaparsak yaparız istedi mi cumartesi yaptık pazar durduk pazartesi sabah yaptık pazartesi koyuydu salı yaptık carsamba yaptık artık Allah dan olursa olur olmazsa öbür ay devam Allah büyük olur elbet hepimize nasip etsin insallah

İns canimm.ins olurrr. Herşeyin duzgunse sıkıntı yok olur Allah'ın izniyle

İnşallah canım bu ay hepimiz öğreniriz tek tek ha olmadı mı öbür aya yine umutla rabbim nasip edecektir her seyin zamanı var
İns canimm.ins olurrr. Herşeyin duzgunse sıkıntı yok olur Allah'ın izniyle
Sen ovulasyon mı yaptın kızarıyo mu dıye bi ara ben kendi derdimden kacırdım onu 10 gün bi olsun oyle bak kızarıyo mu diye

Aynen öyle cnm sıkma canını sen gönlüne göre versin
Canım bak ne öğrendim demin hemen bakılmıyomus progesteron hormonuna yumurtlamadan sonra 7 veya 8 gün baktırırsan dogru sonucu veriyormuş içim rahatladı yani baya erken benim ama rahim duvarının kalınlasması ıyı bi sey ona sevindim insallah olur hayırlısı

Kuzum sana ilk soyledigim zaten sen onu kaçırdın galiba giremedin

Evvet canım Pzt günüydü heralde yaptım ama bişey çıkmadı silikti.daha bugun yedinci günüm

İns canimm bı ucundan tutacan ins gebeligin. Kalinlasmayla başladık ins

En az 10 gün de kan da cıkıyo ya idrar da varsa anca kızarır 10 gün bi olsun oyle bak hemen yok deme
Himm . Ben şimdi kizaracak saniyodumm . İns vardır yaaa bu ay çok değerlendirmede yapmadık. Normalde ikigine bir ilski olurdu. Bu ay oturup duruyon.hic canım bişey istemiyo. Eşimde çocuk olmazsa bana hayiflanma diyooo

Kızlar göğüsüm çok sızlıyor dokundukça sanki birşey batıyor gibi bu nasıl bir hamilelik belirtisi yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…