Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İn

İns canimm.bugun akıntım olmadı heralde bitti çatlama falan . İki sefer yaptık ins tutmuştur.cok yorgun hissediyorum artık kendimi niyeyse
Bosver atlattın kafandan derdi gitti kızarcak oldu olmadı falan diye insallah ben de atlatır bian önce beklemeye geçerim dün oldu ilişki öyle de uyumusum gözumu bi actım 5.30 sabaha karşı oyle bi sıkmısım ki kendimi tuvalete zor yetistim gitmeyecem diye olduktan sonra

Şükür bitti benimki darısı sana canimm..bugunyada yarın olacak gibi.notmalde günün ne zamndi senin

Şükür bitti benimki darısı sana canimm..bugunyada yarın olacak gibi.notmalde günün ne zamndi senin
Bugün 12 gün canım geven ay 13 14 gün testim koyuydu 15 gün silikti yani catlamış dı bi diğer ay da 11 gün koyuydu 12 gün catlamıstı bu ay bakalım kaçıncı gün koyu olcak belli olmuyo ki her ay degısıyo yumurtlama

Himm canım erken Yumurtlamican demekki. Gününe bekle bakalım canimm.esin her şekilde yetişir gibi zaten

Kizlar bugün ovulasyon yaptım yumurtlamadan emin olayım diye böyle çıktı sizce ?

Eklentiler

• IMG_20211114_154724.jpg
    72,6 KB · Görüntüleme: 25
Yok kız en son çatlamayı gördüğün testten daha silik bugünki merak etme rabbim nasip ettiyse tutmuştur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…