Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Fazla beklemiyorum cekmek için onu demek istedim geven ay oyleydi bi önceki ay 11 günü yumurtlamam oldu tek gün koyuydu gecen ay 13 14 gün iki gün koyuydu nasip artık insallah gelebilir eşim de isleri pek belli olmuyor aslında ondan sitres yaptım
Stres herşeyin düşmanı canım stres yapmamaya çalış öyle de böyle de illaki denk gelecektir

İnsallah döllenme olmustur da ondandır akıntı agrıma belirtilerin yarın da gecsın öbür gün bi daha yap test bak bakalım silik mi kırmızı mı diye kontrol amaçlı
Yapuyim canım bakalimm. . Ağrıma hep oluyo .bide bu hadta yine çok yogundum çocuk hastaydı ama akıntım geçmesi lazımdı. Nasip bakalimmm belirti adet gününe kadar gelir artikk 😀

Yaptım 1 gün gecikince ama negativ zaten yumurtlamam geç olduysa çıkmaz geç olam yumurtlamayida değerlendirebilm mi emin değilim
Olabilir ozamn biraz daha bekleyin.yada kan verin daha erken öğrenebilirsiniz. Ben belirtilere çok inanmıyorum her ay belirtimiz oluyo cunku. 😀😀Bu ay benimde devam eden akıntım var ama her ay yeni bısey oluyo 😀

Olabilir ozamn biraz daha bekleyin.yada kan verin daha erken öğrenebilirsiniz. Ben belirtilere çok inanmıyorum her ay belirtimiz oluyo cunku. 😀😀Bu ay benimde devam eden akıntım var ama her ay yeni bısey oluyo 😀
Aynen öyle bekleyince belirtiri türüyo sürekli 😁😁 benimkisi şuan olmamak 39. Günüm bugün çarşamba günü dr randevu aldım. Başım dönüyo bugünden beri ilk zamanlarda böyle bir belirti olmaz zaten.
Beklicez artık 🥰 Senin günün ne zaman Bat ?

Aynen öyle bekleyince belirtiri türüyo sürekli 😁😁 benimkisi şuan olmamak 39. Günüm bugün çarşamba günü dr randevu aldım. Başım dönüyo bugünden beri ilk zamanlarda böyle bir belirti olmaz zaten.
Beklicez artık 🥰 Senin günün ne zaman Bat ?
Benimki 27kadimdi .fakat bu ay erken yumurtlamam oldu heralde 25kasimfa olcam

Direk kan tahlilide verebilirsin. Durma göre goderdin doktora. Şu an kaç gün gecti
Burda aile dr gebelik için kan testi yapmıyo 🤷‍♀️ ya hastenede kadın doğum bölümünde kan vermem gerek yada özel kadın kliniğine gitmem gerek. Bide randevusuz çalısma sistemi yok önceden almalisin hep. Ben zaten kadın doğum klinigine gidiyorum hep drum orda. O yüzden randevumu aldım orda da hemen test yapiyolar gecikme şikayetiyle gidince. Sence gebelik uştuysa şayet 7 günlük gebelik kan testinde çıkar mı acaba bi bilgin var mı ?

Burda aile dr gebelik için kan testi yapmıyo 🤷‍♀️ ya hastenede kadın doğum bölümünde kan vermem gerek yada özel kadın kliniğine gitmem gerek. Bide randevusuz çalısma sistemi yok önceden almalisin hep. Ben zaten kadın doğum klinigine gidiyorum hep drum orda. O yüzden randevumu aldım orda da hemen test yapiyolar gecikme şikayetiyle gidince. Sence gebelik uştuysa şayet 7 günlük gebelik kan testinde çıkar mı acaba bi bilgin var mı ?
canım.sonucta 10-12 donllenme oluyo.idrarda cikiyo 7 günde kandada çıkar diye düşünüyorum ama çok bilmiyorum.ovulasyom testin yokmu.onu bı deneseydin

canım.sonucta 10-12 donllenme oluyo.idrarda cikiyo 7 günde kandada çıkar diye düşünüyorum ama çok bilmiyorum.ovulasyom testin yokmu.onu bı deneseydin
Yok ya malesef gebelik testi var mecbur bende çarşambayı beklicem 😁 dediğin gibiyse zaten kanda orda belli olur Allahım ne olur 🤲

Yapuyim canım bakalimm. . Ağrıma hep oluyo .bide bu hadta yine çok yogundum çocuk hastaydı ama akıntım geçmesi lazımdı. Nasip bakalimmm belirti adet gününe kadar gelir artikk 😀
İnsallah döllenmedendir o akıntı falan rabbim nasip etsin hepimize insallah 🤲

Stres herşeyin düşmanı canım stres yapmamaya çalış öyle de böyle de illaki denk gelecektir
İnsallah normal de rahattım ben o kadar takmıyodum da gitme işinden bosa gecmesin diye sitres oldum umarım gelir salı gunu de işleri pek belli olmuyo ondan sıkıntı ettim

X