Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım netten araştırınca 12. saatte diyende var sen nasıl yaptın
Kuzum 5 6 ay kadar oldu. İpneyi vurduğumuz gün yapmıştık biz spermler taze olsun diye daha sonra ertesi gün değil sonraki gün birlikte olmaya başlamıştık bir gün yapıp diğer gün dinlen şeklindeydi doktorum öyle demişti

Canım bu markanın genelde yapıp bırakınca kuruma cizgisi oluyo baska marka yap bide oyle bak derim
Canım şimdi farkettim.t bölgesi gerçekten çok koyu çıkmış ben c çizgisini benim sanıyordum. Şimdi t çizgisinin siliklesmesi beklicem degilmi
T bölgesi senin testin canım c den yani kontrol cizgısınden koyu cıkmıs bugun kesinlikle birlikte olun
Yumurta çatlasın diye havuç yesemmi
Havuc direk de yiyebilirsin istersen katı meyve sıkacağı varsa onla sıkıp ciğ suyunu da içebilirsin yada huvucu uzunlamasına kes 2 su bardağı suda kaynat suyunu iç hepsi olur

Canım şimdi farkettim.t bölgesi gerçekten çok koyu çıkmış ben c çizgisini benim sanıyordum. Şimdi t çizgisinin siliklesmesi beklicem degilmi
Evet canım siliklesmesi de catladı demek oluyo sen ama bugün yarın ve öbür gün üst üste ilişki yap bide oyle dene insallah olur ben de oyle yapcam darısı bana koyulasma

Bugün iki tane yedim hemen canım.havuc. çatlasın diye.

Evet canım siliklesmesi de catladı demek oluyo sen ama bugün yarın ve öbür gün üst üste ilişki yap bide oyle dene insallah olur ben de oyle yapcam darısı bana koyulasma
İns canimmm.seninde olur üç dirt kadar görürsün heralde.benim erken oldu dorduncu teste koyulasti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…