Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
merhaba kizlar... 1 kizim var 2.5 yasinda. 4 tup bebek (3 dusukle sonuclanan) sonrasi normal yolla hamile kalmistim kizima.. bu ay korunmayi biraktik. hemen testlere sarildim tabi. zamaninda cok ugrasmistim ama..biraz unutmusum 16 da catladi diye dusunuyorum.hala iliski olmali mi sizce... hepinize bol sans bu arada

Eklentiler

• img1635686674167.jpg
    240,2 KB · Görüntüleme: 30
On gün adet sonrası mı on gün boyunca ben hergün yaparım çünkü ilk kez yapıcm öğrenmek istiyorum belki adet önceki hemen yumurtlama oluyodur bi sonraki adetime kadar hergün yapıcm çok teşekkürler
Adetinin basladıgı gün 1 gün kabul ediliyo canım

Degerlendir canım bugunu de

Ovülasyon teti yerine mfk yöntemini denesen canım ben bu ay onu denyeceğim.

Yap canım haber bekliyorum..

Sabh uyanınca yapsam nasıl olur. Yada akşam 9gini gecmi olur. 4_5gibi okulda oluyorum çıkış saatim oluyo canim

Canım 9.gunu başlayıp değerlendirmek lazim catlayana kadar heralde degilmi.

On gün adet sonrası mı on gün boyunca ben hergün yaparım çünkü ilk kez yapıcm öğrenmek istiyorum belki adet önceki hemen yumurtlama oluyodur bi sonraki adetime kadar hergün yapıcm çok teşekkürler
Test Cook nasılsa. En azından ovulasyonda çift çizgi görürüz demi canimmmm.

sen ilişkiyi mi sormuştun. Ben test diye anladım ama ona cevap yazdım eğer ilişki soruyorsan ben yumurtlamaya yaklastiginda zaten testte anlıyorsunuz çizgiler git gide koyulaşıyor. Yumurtlamadan 1 gğn öncesini, yumurtlama gününü ve çatlama gününü değerlendirmiştik. Birinden biri tuttu ama hangisi bilmiyorum bu arada benim yumurtlamam 1 gün oldu bazılarının 2 3 gün sürüyor ve benim geç yumurtlama oldu

Evet canım trendyoldan aldım . Okyanus da lapguick kullanıyormuş o şekilde sipariş verdim. Bugün adet oldum zaten . Heralde yetişir testim
Yetisir canım
Sabh uyanınca yapsam nasıl olur. Yada akşam 9gini gecmi olur. 4_5gibi okulda oluyorum çıkış saatim oluyo canim
8 de yap aksam ama öncesi sıvı alımını kes kesin o cok etkılıyo
Sen 28 günde bi oluyorsan 12 günü koyulasmaya baslıyo zaten 26 günde bi oluyorsan 11 günü koyu oluyo döngüne göre canım aslında içinde perspektifi cıkıyo ama adet biter bitmez baslasan da gorecegın yine aynı önce yapmak test Ziyanlıgı

Benim mesela bu ay iki gün de koyuydu canım ilk defa oyle gordum mesela normal de bi gün koyu olurdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…