Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İns olur canimmm. Haberini bekliyorum .
Yapar yapmaz yazcam canım insallah vardır yoksa da öbür ay devam Allah ne zaman nasip ederse o zaman olur diyip devam cok da cok takmamak lazım diyorum ama takıyorum tabi ama bu ay ne bilim rahatttım bi rehavet var üstümde duramam normalde

Merhaba canlarr , size sorum olacak. Ovülasyon testi kullanıyorum dün ve önceki gün testte renk biraz koyulaştı fakat bugün tam koyu. Ama eşim eğitim için Gaziantep’e gitti sabah En son dün geceyi değerlendirdik 3 gündür de değerlendiriyoruz. Gebelik olma ihtimali olabilir mi yumurtlama ve çatlama günlerini değerlendiremem malum

Kızlarrrr merhaba tecrübeli bir konu buldum hemen geldim Rabbim herkese güzel duyguları nasip etsin inşallah benim bugün gecikmemin 10.günü test yaptım pozitif çıktı kan testi yaptırdım sonuç 26,99 çıktı haftasonu oldugu için doktora gösteremedim sizce sonuç nedir?

Hamilelik var cnm geç döllenme olmuş sanırım hayırlı olsun

Gec döllenme olmustur büyük ihtimalle ama olmus yani hamilesin canım

Evet gördüm canım bendede gaz var brz göğüs hassasiyetm yok bakalm ne olcak

Alistik artık ondandır canimmm. Belki de gebesindir

İnsallah canım ne bileyim huzursuz olurum normalde gecen ay öylesineydi cok yapmadık korunmadık da bu ay hem ovulasyon takibi hem sık yaptık ben de bi rahatlık sımdıye normalde hem ovalasyon testleri ni hem elindeki erken gebeliği coktan yapmış olurdum yani durcam dedim sartladım durdum

Yapıyım bakayım olayı olmadı ona hayret ediyorum rahatlık var niye bilmiyom olsa da belli olcak olmasa da seyıne gırdım takvim de 29 gün adet gözüküyo carsamba salı sabah varsa da yoksa da net belli olur zaten simir testim cıkmış kan sonuclarım cıktı coktan esim ayarlarsa gıdecem sonuc gostermeye eger gebelik varsa ona da baktırırım hem diye düşündüm bekliyorum bakalım

Ben iyi yaptın canım. Bende bı gün önce yapmıştım yapmasamda olurmuş bugün oldum zaten..heralde günüm düzene girdi 28gunde bir olurum artik

İns canimmm ins vardır. Sonuçlarında ins iyi çıkar kontrole mi gittin doktara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…