Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ekim listesi bitiyor arkadaşlar....kasımda inşallah yeni umutlar yeşersin

Merhabalar adete 2 gün kala testim negatifti 15 ekimde yumurtlama olmuştu değerlendirdim şu an kesin hamilelik yok mu demek oluyor yoksa adet gecikene kadar umut var mıdır

Hadi canimm bakalım ne cikacakkkk. İns olur bizimde
Amin canım iki gundur yorgunluk uyku halim var benim de iç gecırıyorum rengim sapsarı hasta mıyım gebelik baslangıcı mı bilemedim kendimi cok sartlamak istemiyorum nasip tabi de merak etmiyo degılım

Amin canım iki gundur yorgunluk uyku halim var benim de iç gecırıyorum rengim sapsarı hasta mıyım gebelik baslangıcı mı bilemedim kendimi cok sartlamak istemiyorum nasip tabi de merak etmiyo degılım
Yappppp bı test canimmmmm valla benim bel ve kasık ağrım var . Yorgunluk ve uyku var ama çok yogunum.o yüzden oluyodur. Hiç gebe hissim yok canım. Ama senin belirtilerin baya varr ins gebesindir

Yappppp bı test canimmmmm valla benim bel ve kasık ağrım var . Yorgunluk ve uyku var ama çok yogunum.o yüzden oluyodur. Hiç gebe hissim yok canım. Ama senin belirtilerin baya varr ins gebesindir
Varsa da cıkmaz ki daha bugun 9 gün hatta carsamba catladı 8 gün oldu pazardan sonra varsa cıkar ondan pazartesi dedim yapayım

Mavibeyaz gaza getiriyo biziiii. Çok şükür herkes pozitiffff. Bı biz kaldık
Bat 30u şimdi WC girdim çamaşırımda nokta kadar iki tane kırmızı leke vardı sanırım adet olacam

Benim çamaşırımda nokta kadar iki tane kırmızı leke vardı sanırım adet oluyorum

Benik yumurtlamam sende önce olmuştur.akinti yoğunluğundan takip ediyorum ama 10gunu kesin geçmiştir. Hayırlısı bakalım

Erken mi Olcan acaba canimmm..dur bakalım adete kadar umut var..benimde sari akıntım oluyor heralde bende adet olcam. Belirtiler gelmeye basliyo
Bat ne zaman senin bakalım yatana kadar belli olacak yada yarın sabah

Yerleşme adetten önce oluyor genellikle bende sanmıyorum kasik ağrılarım var hem
e tamam canım adetten 1 veya 2 gün önce olurmuş yerleşme olma ihtimali çok yüksek ama nasıl kan rengi kahve ve pembe olması lazım ve lekelenme tarzı mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…