Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
pek bilemiyorum aslında ama neredeyse sene başından beri düşünüyoruz ama her ay denemedik dolu dolu 3 aydır tam anlamıyla üst üste deniyoruz ama

daha erken üzme kendini ben 5 senelik evliyim aralıksız 10 aydır deniyorum ve eşim 40 ben 33 yaşındayım yine de,
umudum var

daha erken üzme kendini ben 5 senelik evliyim aralıksız 10 aydır deniyorum ve eşim 40 ben 33 yaşındayım yine de,
umudum var
bilemiyorum ben böyle plan yapmamıştım işte 2. çocuğu yapamayacağım bu gidişle.... öğrendim ki hayat hesapla değil nasip ile yaşanıyormuş şimdiden kasıma hazırlık için başladım diyebilirim eşime tekrar spermiyogram yaptıracağım.

bende olmazsa bu ay hayıt tohumu meryem ana otu deneyeceğim umarım gerek kalmaz

Belirtiniz varmiydi peki
Hayır.
Genelde adetten 1 hafta önce acayip sancılarım başlardı
Başlamayınca merak edip test yaptim.

Bence belirtiler çocuktan çocuğa değişebilir.
Çünkü ilkinde acayip bir adet sancısı gibiydi. Adet olucam zannetmiştim.
Bunda ne ağrı ne şancı. Şuan 4 haftalık gözüküyor
Pazartesi tekrar kan aldırıxam. Yükselmiş mi diye.
Doktor ancak 7. Hafta kalp atışı duyar
7.Hafta gidicem doktora

İnsan çok yıpranıyor dimi 2 seneyi geçti benim de
insan yıpranıyor, ilişki yıpranıyor zaman zaman psikoloji zayıflıyor niye bu kadar bekledim yaşım daha genç olsaydı daha kolay olurdu belki diyorum. sonra dönüp doğru zamanı vardır diyorum.

bende olmazsa bu ay hayıt tohumu meryem ana otu deneyeceğim umarım gerek kalmaz
bunları duydum da güvenemiyorum hormonlarla oynar mı acaba diye.... hayıt hapını düşündüm bende ama inşallah gerek kalmaz

Gözün aydın canım tekrardan sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin Rabbim darısı bizlerin isteyenlerin başına

insan yıpranıyor, ilişki yıpranıyor zaman zaman psikoloji zayıflıyor niye bu kadar bekledim yaşım daha genç olsaydı daha kolay olurdu belki diyorum. sonra dönüp doğru zamanı vardır diyorum.
Yasin o kadarda geç değil canim . İnsan oğlu işte her ay ümit ediyoruz der eşim her zaman ben içten içe ümit ederken yok ya bu ayda olmadı diyorum gerçekten çok zor bı durum Rabb'im beklemesin daha fazla inşallah

bunları duydum da güvenemiyorum hormonlarla oynar mı acaba diye.... hayıt hapını düşündüm bende ama inşallah gerek kalmaz
Hayıtı hap olarak daha önce kullandım sonrasında testlerim yapıldı sorun çıkmadı
bu kez direk tohumu deniycem bakalım

Hanımlar merhaba bende bu ay ki belirtilerimden bahsedeyim ovasyon takibi yaptım 16 sında yum oldu 20 sinde çatladi o günleri ovülasyon takipçisi bir hanimefendi yardımıyla uygun günleri bulup eşimle değerlendirdim çatlamadan sonra yoğun kasık bacak ve bel ağrısı yaşadım akıntım var akşam cok erken saatler uyku basıyor gündüz sürekli esniyorum karnım çokk şiş bat 3 kasım beklemedeyim

sizin de sebepsiz mi
allah en kısa zamanda sağlıklı evlat nasip etsin inşallah isteyen herkese

Allah vereceği zamanı cok iyi biliyor
Ama yine de bu dediklerimi yapmayanlar varsa denesin.

Ilkinde de baya araştırıp bu sekilde hamile kalmıştım.

Yumurtlama zamamanlarını takip edın
Ayrıca kendiniz de takip edin. Mesela yumurta akı gibi şeffaf akıntı oluyor
O tam yumurtlama zamanı.
İlişkileri gündüz yapın spermler daha kaliteli
2 gün de bir ilişki deneyin
İlişkide belinizin altında yastık olsun
Ve bittikten sonra bacaklarınızı duvara yaslayın 15 dk kalkmayın
O gün banyo yapmayın
Ve erkekten önce bence kadının boşalması cok önemli hormonların rahatlığı acısından.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…