Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şimdi yaptım ama negatif halbuki 2 gündür akıntım vardı
Nasip kısmet canım üzülme hayırlı zaman da olur ınsallah cok beklenti olunca üzülüyo insan ben de o yüzden cok takmamaya calısıyorum oglum da cok taktım ne oldu 3 ay sonra hamile kaldım olur elbet üzülme

Ben oğlumda hiç takmamistim. Hatta adet günümü bile yanlış biliyormusum.uc geçmiş farkında değilim . Test yaptım koyu cikti. Hemen gittim doktora kese bile göründü. Ama bundada olsun dedikçe olmuyo sanki

Aynen benim annemle babam evlenmişler ilk geceden hamile kalmış abime , sonra bni planlayarak yapmışlar 6 ay olmamışım Demekki plansız programsız olanlar bi anda oluyor

İşte asıl takınca olmuyo valla

Bencede bilmek sıkıntı bu kadar, anneme söylüyorum yaaa bırak ne ovuluyasyon testiymiş ne yumurtlaması diyo , biz biliyomuyduk onları bak hamile kaldık , bırak akışına olur diyo

eveeeet kızlarrrrr yarın adet günüm sabah test yapsam mı yarın sabah ama adet olmak üzere gibiyim testi ziyan etmeyim diyorum :) çünkü karnım adet olacakmış gibi ağrıyor belim ağrıyor tamamen adet belirtilerim var batı 28 ekim olup hamile olduğunu öğrenen var mı aranızda :)

Günaydın bu sabah mutlu uyanamadım 3 gün gecikmeden sonra regli olup listeden elendim malesef Akışına bırakmaya karar verdim hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Senin de baya olmus korunmuyo musun 1 senedir
Canim ilk doktora gittim üç cm kist var dedi. Altı ay denedik olmadı. Doktora gittim 7cm olmustu ilaç tedavisi başlayalım böyle olmucak dedi beş ay ilaç kullandım .ilaçtan sonraki Bu ikinci ayım olcak daha.

kaç gündür test almaya gidicem hep engel çıktı bat yarın ve ne adet ne hamilelik hiç bir belirtim yok malesef
akşam test alıp sabah yapmayı düşünüyorum. yarın inşallah hamilelik haberleriniz veririz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…