Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugün itibariyle bende bırakmış bulunuyorum. Her yerde regle kadar yumurtlama tekrarlanabilir teste devam edin tarzında görünce devam ettirdim bende
Canım bazı kadınlar ayda 2 kez yumurtlama görüyormuş onu okumuş olabilirsin nadir olan birşeymiş ama tabi merak ediyorsan devam edebilirsin belkide 2. Kez olur hamilelik şansında yükselir

Valla cok zor bu korona mahvetti insanları hersey de iki katı oldu hem hastalık hem pahalılık Allah yardımcımız olsun

Kızlar merhaba yumurtlama günüm 17 ekim. Bat yarın. Göğüs hassasiyetim olurdu hiç yok bel ve sırt ağrısı var bel yumurtlamadan 4 gün sonra başladı 1 gün şiddetliydi sonra hafifledi. Adete 5 gün negatifti idrar testinde. Göğüs ağrısı olup belirti olarak yaşamayan var mı

Benimde 2 gun adetime erken geblk testi cok silik cikiyor gogus hassasiyeti hic yok adet agrisi gbi agrlrm vr bakalm beklcz

Benimde 2 gun adetime erken geblk testi cok silik cikiyor gogus hassasiyeti hic yok adet agrisi gbi agrlrm vr bakalm beklcz
Yumurtlama zamanı nasıl ağrılar varsa göğüs ağrısı gibi ama hamile olduğumuz zaman yumurta normal olarak çatlamadığı için yani adet olamayacağımız için normal olan belirti olan ağrılarımız olmazmış öyle okumuştum

Her kez bir degıl tabi sancı olur illaki benim hem kasık hem gogus hassasiyetim cok fazla suan bat 3 Kasım ben de 1 i yapayım diyorum erken gebelik testi

Tam olarak anlayamadım benim hassasiyetim var gogus uclarım koyu kahve halka var kasık ağrım da oluyo benim de 18 Ekim 19 Ekim pozitif di yumurtlama testim hayırlısı olsun hakkımızda

Günaydınlar. Gecikmemim 2. Günü 2 gün önce test yapmıştım temiz bir negatif görmüştüm. Ama belim bacaklarım göğüslerim çok ağrıyor ayrıca gaz sorunum var bide adet olacakmışim gibi ağrılar var kasıklarım da. İnsAllah geç döllenmedir hamileyizdir

İnsallah elinde varsa yine yap artık cıkar varsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…