Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şimdi yani dr görünmeden kullanın mı diyosunuz kızlar? Zaten doktora 5’inden önce gitmryi düşünmüyorum yarın eczaneye bi sorayım baslayım o zaman

Şimdi yani dr görünmeden kullanın mı diyosunuz kızlar? Zaten doktora 5’inden önce gitmryi düşünmüyorum yarın eczaneye bi sorayım baslayım o zaman
Bende aldım kullanmak için doktoruma sorduğumda muayene etmeden bisey oneremem tavsiyem sende kullanma dedi bende ikilemde kaldim

Özellikle iyot içerikli folik asiti kullanmaya çalış kuzucum ben folic iod kullanıyorum doktorumun önerisiyle

Canım hayırlı olsun Rabbim sağlıkla ilerletsin kucağına almayı nasip etsin. Adet gecikmesinin 5. Günü mü öğrendin? test yapmismiydin daha önceden
Çok teşekkür ederim canımm. Evet 4. Günü öğrendim aslında. Zaten takip edecektim çünkü 21. Günde yumurtlama gördüm geç oldugundan dolayı regl mde gecikecekti gelseydi. Ama mesela 3. Gününde yapmiştim sabredemeyip o gün hiç yoktu çizgi :) sonra silik çıktı

Ya ben ovulasyon testi kullanmıyorum. 3 aydır deniyoruz dün bata 1 gün vardı Sabah test yaptım negatifti. Geç döllenme ümidiyle geçiriyorum saatlerimi

Ya ben ovulasyon testi kullanmıyorum. 3 aydır deniyoruz dün bata 1 gün vardı Sabah test yaptım negatifti. Geç döllenme ümidiyle geçiriyorum saatlerimi

Biz 1 senedir evliyiz. Çocuk fikrine 3 aydır falan kapıldık ama açıkçası düzenli denemedik ve ben çok bilmiyordum ovülasyon testi vs. Yani 3 aylık süreç bile yıpratıyor ister istemez insanı acaba bir sorun mu var vs diye. Ama ovülasyon ile denedigim ilk ay tuttu acaba sizde bir deneseniz mi hiç belli olmaz mesela ben yapmiş olmasam o yumurtlama ağrılarını regl sancısı sanırdım hiç anlamazdım

Yok zaten regl olursam zaten ovulasyon testi kullanmayı düşünüyorum ama tabi pek bilgim yok artık bilgilenerek yapicam

Kızlar ben kasım başı gibi ise başlıyorum bu topikten devam edelim demiştik ama ben listeye zaman ayiramiycamayiramiycamaz önce baktım bir çoğumuz kasım topigine geçmiş bende geçerim oraya burda son kişi kalana kadar burdayım.sonra oraya geçerim haberiniz olsun

Aynen yaaa olsun bu ay biraz uğraştın , diğer aya yoğun olucan uğraşmak zorunda kalmassın yoksa burası daha güzeldi

Günaydın tünaydın kızlaaar nasılsınız gelişme var mu dün kaset test yaptım negatif görünüyordu ama hala regli olmadım kasık ağrısı ara ara bel ağrısı ve rengi beyaz şefaf arası değişen akıntım var beklemedeyim maibu

Kızlar merhaba. 4 yıllık evliliğimde 3 ay önce doğum kontrol hapı kullanımını bırakıp çocuk düşünmeye başladım. Doktora gittim vajinal muayeneye girdim doktor güzel sorun yok, kan değerlerinde normal denemeye başlayabilirsin dedi. İlk ay 45. günde adet oldum. ilacı yeni bıraktığım için vücudun dengesi şaştı diye düşünüp çok önemsemedim, normaldir dedim. 2. ay 33. günde oldum yine tutmadı. bu ay yani 3. ay 34 gündeyim hala adet bekliyorum gelecek gibi de hissetmiyorum ağrım yok. Son zamanlarda bu sitede takılıp birşeyler öğreniyorum. Polikistik over olabilir miyim acaba ? ondan mı bu düzensizlik ? Ama muayeneye gittiğimde olsa doktor söylemez miydi? Yoksa hamile miyim ? Bir düşünceniz var mı kızlar ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…