Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Flo diye yabanci bir app var uzun zamandir kulaniyorum adet gunlerimi takip etmek icin ve soyledigi gunleri hic sasmadi suana kadar. Ayni app ile hamilelik icin kulaniyorum. Ovulasyonumun olcagini soyledigi donemler hep tutu. Ayni donemlerde ovulasyon testi yaparak dogruladim herseferinde. Tabi bunda regl min hep duzenli olmasida etkilidir. 41 yasindayim donemsel olarak erken oldugum olmustur ama hic gecikme yasamadim. Gecen ay kimyasal gebelik yasadim normalde 5 gun olan reglim toplamda 2 gun surdu. Pozitif cikan testlerim daha sonra negatif oldu hastaneye gittim kimyasal gebelik dediler bu ay ovulation donemlerimizi degerlendirdik. Ovulasyondan iki gun sonra goguslerim sisti ve agrimaya basladi. Belimde agrimaya basladi ama kagrimda batma haricinde hic regl agrim olmadi. Bugun regl olmam gerekirken hala olmadim. Insallah hamile kalmisindir. Cok istiyoruz yasimdan dolayi cok endise ediyorum. Lutfen dua edin hamile olayim. 🙏 Bu arada yurt disinda yasiyorum ve burda kan testi yapmiyorlar keske yapsalar.bu yuzden kan testinden ogrenemiyorum malesef. Bugun yaptigim test negatif cikti yarin sabah eger hala regl olmadiysam sabah ilk idrar ile tekrardan test yapicam. 🙏Kimyasal gebelikten sonra ki ay adet gecikmesi olurmu bilen varmi ?
Bende o uygulamayı kullanıyorum ama cok yeni başladım.. Inşallah gebelik vardır düzenli oluyorsanız biraz beklemenizi oneririm.

Hanımlar iyi dilekleriniz icin cok teşekkürler iyiki varsınız burada💕 giremedim arkadaştaydık biraz kafa dagittim. Hepinizin guzel haberlerini bekliyorum insallah, belki cok aktif olmam bundan sonra .Dualarımdasiniz, beni de dualarınıza katın emi😊Hepinizi öpüyorum 😍😘 Allaha emanet olun gorusene kadar🙋🏻‍♀️

Arkadaşlar merhabalar adetim düzensiz benim 1 yıllık evliyim ve çocuk istiyorduk en son adet tarihim 27 ağustosta ekimin 7 sinde doktora gittim ultrosanla bakıldı ve kan testi yapıldı negatifti doktor bana hormanlarıma bakalım diye tarlusal adet söktürücü hap verdi 12 gün oldu hala gelmedi adetim test yaptım böyle hemen dakika bile geçmedi çizgi çıktı hapın etkisiyle böyle çıkma ihtimali var mı birde hamileysem sıkıntı olur mu böyle durum yaşayan varsa lütfen yazsın

Eklentiler

• 1569F42F-A2FE-43D3-8BE9-2B1E121E88B9.jpeg
    1569F42F-A2FE-43D3-8BE9-2B1E121E88B9.jpeg
    129,5 KB · Görüntüleme: 61
Arkadaşlar merhabalar adetim düzensiz benim 1 yıllık evliyim ve çocuk istiyorduk en son adet tarihim 27 ağustosta ekimin 7 sinde doktora gittim ultrosanla bakıldı ve kan testi yapıldı negatifti doktor bana hormanlarıma bakalım diye tarlusal adet söktürücü hap verdi 12 gün oldu hala gelmedi adetim test yaptım böyle hemen dakika bile geçmedi çizgi çıktı hapın etkisiyle böyle çıkma ihtimali var mı birde hamileysem sıkıntı olur mu böyle durum yaşayan varsa lütfen yazsın
Canim hamilesin İnşallah söktürücü gebeliğine bı sıkıntı olmamıştır. Pazartesi hemen git kadın doğumla görüş. Zaten belliki baya var haftasıda bebiste görünür. Rabbim hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin

Canim hamilesin İnşallah söktürücü gebeliğine bı sıkıntı olmamıştır. Pazartesi hemen git kadın doğumla görüş. Zaten belliki baya var haftasıda bebiste görünür. Rabbim hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin
Doktorumla görüştüm telefonda yarın 12de ara dedi sıkıntı olmaz dedi böyle vakalar çok gördüm dedi

Hayırlı olsunnnn çok koyu cizgijiz. Hemen kan verinn

Günaydın cnm aynı durum arkadaşımın başına da geldi bebeğini sağlıkla doğurdu korkma cnm hayırlı olsun bu arada çok sevindim

Günaydın kızlar bakın yine negatif☹☹☹

Eklentiler

• 16350613895643020640524043634906.jpg
    16350613895643020640524043634906.jpg
    195,6 KB · Görüntüleme: 62
Günaydın kızlar bakın yine negatif☹☹☹
Hayırlısı olsunnn canım 2 gün sonra bende ögreneceğim bakalım zor tutuyorum kendimi test yapmamak icin ama esim birlikte yapalım evde olayım dedi bat gunumu bekliyorum kasıma gecicem galiba ama belirtileri veriyorum.

X