Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar benim beta değerim düşmüş 4.29 a malesef 😔 zaten kanamada başladı.. Doğum doktorumla görüştüm regl bitince gel dedi bi detaylı muayene olucam bakalim.uzgunum ama hayırlısı böyleymiş demek ki. Belki de hic gebelik yoktu. Bugün ebe hemşirenin dediği adete yakin beta biraz yükselebiliyoruz onu gebelik saniyomus. Hamileydim bitti diye üzülme dedi..
Hayırlısı olsun canım uzulme hayırlısı böyleymiş demekki. Ne kadar arttı bu kimyasal gebelikler yaa 😔

Iyi aksamlar.bat a 4 gun var.oglen aklima dustu test yaptim.hayalet silik bir cizgi goruyorum.sizler de görebiliyor musunuz?

Eklentiler

• IMG_20211023_211021.jpg
    IMG_20211023_211021.jpg
    21,9 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_20211023_211613.jpg
    IMG_20211023_211613.jpg
    32,2 KB · Görüntüleme: 57
Hepiniz saolun kizlar nasip degilmis. Size de küpe olsun sözüm tedavili gebelik olan arkadaşlar sözüm size degil.normal gebe kalan kalabilen arkadaşlar lütfen adetiniz geçmeden test yapmayın üzülmeyin..cunku regle yakin beta yükselebiliyoruz bugun bu bilgiyi öğrendim.. Hayırlısı olsun hepimiz hakkında. Eminim ki akışına bıraktığımızda olacak guxel şeyler 🤲
İşte insan dayanamıyo ki sanki erken ögrenince ne olacaksa olsu mu olmadı mı diye kafaya takıyosun hayırlısı olsun hakkımız da rabbim nasip eder hepimize saglıklı gebelik insallah 🤲🤲

Erken degıl mi gebelik testi mi bu
Erken, bazı şüphelerim oldu bi ihtimal varsa çıkarmı diye keyfine test yaptım. 9 gün varken. Ve bu çekildi çıktı. Lapaguik marka normal kaset test. Erken gebelik değil. Hep bu markayı kullandım. asla yanıltmadı beni. Yoksa çıkmıyor.

Erken, bazı şüphelerim oldu bi ihtimal varsa çıkarmı diye keyfine test yaptım. 9 gün varken. Ve bu çekildi çıktı. Lapaguik marka normal kaset test. Erken gebelik değil. Hep bu markayı kullandım. asla yanıltmadı beni. Yoksa çıkmıyor.
Sasırtıcı 9 gün varken cıkması baya sasırdım yani 🥰

Hepiniz saolun kizlar nasip degilmis. Size de küpe olsun sözüm tedavili gebelik olan arkadaşlar sözüm size degil.normal gebe kalan kalabilen arkadaşlar lütfen adetiniz geçmeden test yapmayın üzülmeyin..cunku regle yakin beta yükselebiliyoruz bugun bu bilgiyi öğrendim.. Hayırlısı olsun hepimiz hakkında. Eminim ki akışına bıraktığımızda olacak guxel şeyler 🤲
Hayırlısı olsun cnm üzülme
Hayırlısı ile gelsin inşallah

Şimdide bı damla pembelik gelmiş 😔😭 ya sancimdan belliydi ayaklarım buz gibi ne yaptıysam ısınmıyor biraz beklim insallh yerleşmedir duanızı eksik etmeyin kizlar 5 sene sonra yüzüm güldü dedim 🤦🏻‍♀️
Kuzum yerleşiodur ama sen genede bi dr.a git progestron yada prolotan verir önlem amaçlı. Benmde 6 sene sonra oldu kendiliğinden korkunu çok iyi anlıyorum. 10 gğn önce benmde kanamam oldu hatta 10 gğn boyunca bildiğin regliymişim gibi kanamam vardı ama dün kanamam kesildi bu kanamaya rağmen kese büyüdü içinde yolk kesesi göründü. Kaldıki seninki benmki gibi de değil korkma yat dr. A git yat dinlen ananas ve avokado tüket sağlıklı beslen allahın izniyle bişey olmaz inşallah

Çok doğru canım yapmamak en iyisi. Bende adet günü yapıyım diyodum durabilirsem beklicem bı iki gün

X