Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar sizlerden bi ricam var bi arkadaşım 36 haftalık hamile dogum a 2 hfta kaldı sezeryan olacaktı covid pozitif cıkmış bugun.Ismi Gülcan onun ve bebeği icin dua eder misiniz? Sağlıkla atlatsınlar inşallah sağlıklı bi sekilde kucağına aldin bebeğini insallah 🤲
Rabbim şifa versin İnşallah zamaninda hayırlı sağlıklı bı şekilde kucağına almayı nasip etsin

Ben c-life kullandim 3 ay boyunca kistimde kuculme oldu. Ama kullananlar memnun. 2 arkadas onunla hamile kaldi.
Ne kistiydi cnm. Benimde çikolata kistim var ama kontrole gitmedim macundan sonra. Ama ne adet sancima ne gebeliğe bı etki olmadı aynı sanciyi gene cektim

Ne kistiydi cnm. Benimde çikolata kistim var ama kontrole gitmedim macundan sonra. Ama ne adet sancima ne gebeliğe bı etki olmadı aynı sanciyi gene cektim

Cikolata kistiydi. Adet sancısını hafifletir sanıyordum ama kullandığımda daha çok sancim oldu.
Bu ay da soğan suyunu deniyorum tedaviyle birlikte, bakalim ne olacak. :dua:

Kuzular pembe kanamam başladı hastaneye gelmiştim beta tekrarı için.sonucu bekliyorum.Dua edin olumlu olsun insallah yerleşme kanamasidir .. sonuca bi bakalim dediler bekliyoruz. Yerleşmede olabilir dediler.korkuyorum 😔 insallah sağlıklıdır ve tutunur.degilse zaten vücut atacak. Adetin ilk başındaki ağrılar var bide suan

Kuzular pembe kanamam başladı hastaneye gelmiştim beta tekrarı için.sonucu bekliyorum.Dua edin olumlu olsun insallah yerleşme kanamasidir .. sonuca bi bakalim dediler bekliyoruz. Yerleşmede olabilir dediler.korkuyorum 😔 insallah sağlıklıdır ve tutunur.degilse zaten vücut atacak. Adetin ilk başındaki ağrılar var bide suan
Canım Rabbim hakkında hayırlısını versin insallah korkma her ne olursa olsun biliyorsun sağliksız gebelikleri atıyor vücut dualarımız seninle 🤲🤲

Icini ferah tut bana 6ci haftamda boş gebelik olabilir dedi düşün 10 gün sonra hem bebek hem kalp atışı duyduk çok çok şükür sende içini ferah tut haftaya dahagüzel haberlerle geleceksin inşaallah sabır tevekkül dua en iyi ilaç
Öyle canım oluyor bazen sana neye dayanark dr. İlk haftadan boş gebelik olabilir dedi dr? Yani çok erken kan değerlerinzde mi düzensiz artış oldu canım?

İnşallah 6 Eylül canım senin?
Ben tam hatırlamıyorum sadece bebeğin olduğu tarihi biliyorum eşim şehir dışındaydı üç gunlugune gelmişti 27/30 Eylül arası o üç gün içinde oldu her zman kaydeden ben ilk kez kaydetmedim vede hiç bir hatırlama yok benim testi 14 te yaptım 91 çıkmıştı ikincisi 945 çıktı bida yaptırmadım kalp atışını ne zman duydunuz

Ayy inşallah yerleşme kanamasıdır 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Haberlerini bekliyoruz

Son düzenleme:
Dualarım seninle kuzucum hayırlısı olsun bebişin seninledir inşallah 🤲🏻❤️

Ben tam hatırlamıyorum sadece bebeğin olduğu tarihi biliyorum eşim şehir dışındaydı üç gunlugune gelmişti 27/30 Eylül arası o üç gün içinde oldu her zman kaydeden ben ilk kez kaydetmedim vede hiç bir hatırlama yok benim testi 14 te yaptım 91 çıkmıştı ikincisi 945 çıktı bida yaptırmadım kalp atışını ne zman duydunuz
Daha duymadım haftaya gidicem inşallah sen gördünmü cnm kalp atışını ?

Cikolata kistiydi. Adet sancısını hafifletir sanıyordum ama kullandığımda daha çok sancim oldu.
Bu ay da soğan suyunu deniyorum tedaviyle birlikte, bakalim ne olacak. :dua:
Bende bu ay baslicaktim 2 gün içtim sonra kanamam kesilmeyince bıraktım rahim filmine gireceğim için. Bende önümüzdeki ay yapcam. İnşallah benim kistimide kucultmustur

İnşallah tutunma kanamasidir canım içini ferah tut. Haber et bizede dualarımız seninle

X