Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benim bugün aldığım en güzel haber bu en guzellll haber tebrik ederim rabbim kucağına almayı nasip etsin darısı bekleyen herkezin basina🧿🧿🧿
Amin canim insallah . Guzel dileklerin icin cok Tesekkur ederim bnde cok heycanliyim dilerim Allah dan isteyen herkeze yasatsin🧿😇

Günaydın hanımlar 🌸🌸

Eklentiler

• IMG-20211022-WA0000.jpg
    IMG-20211022-WA0000.jpg
    63,2 KB · Görüntüleme: 21
bir sorum olucak gebelik planliyorum bundan 3 ay önce tatilde adet gecikdirici hap kullandim ve 30-32 güne bir adet olurken ozamandan beri adrtim sürekli gecikior yani 35. güne oluyordu bu ayda 38 gün oldu hala gelmedi dün test yaptim negativ cikdi sorum su ki hic böyle kullnip da daha sonra gecikme yasayan oldu mi bir kac ay ??

Benim yumurtlama yada çatlama günü ne akıntı ne ağrı ne sızı oldu,
Şimdi sağ kasığın ağrıyo sabahdan beri akıntım geliyo , ovuluyasyon testinide bırakmıştım anlamadım gitti, acaba test yanlış gösteriyor olabilirmi 🤷🏼‍♀️😧
Canım bence ovülasyon testlerine devam et geç yumurtlama olabiliyor demek ki :KK43:

Kızlar benim bat 2 gün geçti. Gecen ay ilk 2 gun kahverengi akıntım olmuştu tabi ben onu da regl sayıp ona göre bu regl i bekledim hata mi ettim ki o kahverengi akıntım regl sayilmaz mıydı. Öyleyse yarın bat günüm
asıl regl kırmızı kan diye biliyorum canım akıntı regl geleceğinin habercisidir.

bir sorum olucak gebelik planliyorum bundan 3 ay önce tatilde adet gecikdirici hap kullandim ve 30-32 güne bir adet olurken ozamandan beri adrtim sürekli gecikior yani 35. güne oluyordu bu ayda 38 gün oldu hala gelmedi dün test yaptim negativ cikdi sorum su ki hic böyle kullnip da daha sonra gecikme yasayan oldu mi bir kac ay ??
Ben beş ay kullandım kistim olduğu için geçen ay ilk defa birakmistimm bes gün gecikti. Sonra oldum. Bakalım bu ay nasıl olcak bilmiyorum

Benim dünden beri kasık ağrım ve acayip derecede göğüs hassasiyet im var gece dusa girdim ama su degmesi bile öyle acıtıyo ki anlatamam yaşayan var mı

Iyiyiz canim sen nasılsın?
Iyiyim çok şükür canim yeni bir güne günaydın dedik güzel haberler alacağımız bir gün olsun inşallah hayırlı cumalar dualar da buluşalım 😇 özellikle sen güzel hamis arkadaşım elini karnına koy bizlere dua et bu mübarek günde 🥰🥰
Günaydın kızlar ve hayırlı cumalar 🥰
Günaydın güzellik hayirli cumalar olsun 🥰

X