Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim yumurtlama yada çatlama günü ne akıntı ne ağrı ne sızı oldu,
Şimdi sağ kasığın ağrıyo sabahdan beri akıntım geliyo , ovuluyasyon testinide bırakmıştım anlamadım gitti, acaba test yanlış gösteriyor olabilirmi 🤷🏼‍♀️😧

Düzenli diyebiliriz canım 25 gün ile 30 gün arasında değişiyor ama son 2 aydır 25. Günde adet oluyorum. Kürtajdan dolayı diyeceğim ama 5 ay oldu etkilerinin geçmesi lazım artık :)
Ben bu ay çatlatma iğnesi düşünüyorum doktorum adet döngünün 7-8. Günleri gel dedi onu bekliyorum bakalım. Her ay adet olmasaö diye düşünen ben bu ay hadi artık adet olayım diye bekler haldeyim ama daha çok var 😀
Senin kararlar ne özel olmazsa?😌
Hadi inşallah güzel haberler alırsın canım 😘
Strese girmemek en önemlisi
kuzum birde ovülasyonu hiç bırakmamıştım onları elime asla almayacağım. Ne kadar stres olmuyorum desem de oluyorum ve bunu eşime de yansıtıyorum.Yok avokado yok şu takviye hepsini yaptım pozisyon şu önemliymiş dediler onuda yaptım elde var sıfır normal spontan yaşamalıyım.Önceliğimi kendime verecem kısaca meditasyon çok iyi geliyor birde:)

Şimdi sağ kasığın ağrıyo sabahdan beri akıntım geliyo , ovuluyasyon testinide bırakmıştım anlamadım gitti, acaba test yanlış gösteriyor olabilirmi 🤷🏼‍♀️😧
Ben her şey olan inancımı kaybettim yoncikim ovülasyonla ayrılma kararı aldık 🤣 Sen genede bugünü değerlendir o zaman ne olur ne olmaz kuşum

Kızlar benim bat 2 gün geçti. Gecen ay ilk 2 gun kahverengi akıntım olmuştu tabi ben onu da regl sayıp ona göre bu regl i bekledim hata mi ettim ki o kahverengi akıntım regl sayilmaz mıydı. Öyleyse yarın bat günüm

Kızlar benim bat 2 gün geçti. Gecen ay ilk 2 gun kahverengi akıntım olmuştu tabi ben onu da regl sayıp ona göre bu regl i bekledim hata mi ettim ki o kahverengi akıntım regl sayilmaz mıydı. Öyleyse yarın bat günüm
Canım nerelerdesin göremedim kaç gündür seni bekle bakalim belki mucizen seninledir hayırlı haberler inşallah

Canik yenimi yumurtlucaz acaba. Yine değerlendir bu gunleri

Kırmızıya döndüğü zaman sayılmaya başlıyor diye biliyorum canım, daha önce bu tarz onu başlıklarından hatırladığım kadarıyla.

Hadi inşallah güzel haberler alırsın canım 😘
Strese girmemek en önemlisi
kuzum birde ovülasyonu hiç bırakmamıştım onları elime asla almayacağım. Ne kadar stres olmuyorum desem de oluyorum ve bunu eşime de yansıtıyorum.Yok avokado yok şu takviye hepsini yaptım pozisyon şu önemliymiş dediler onuda yaptım elde var sıfır normal spontan yaşamalıyım.Önceliğimi kendime verecem kısaca meditasyon çok iyi geliyor birde:)
Ovülasyon testi stres yapar bence de, ben bu ay kullanayım diye almıştım ama beceremedim kullanmayı iyi ki de beceremedim ve bıraktım; baksana yumurta almış başını büyümeye devam ediyor:)
İnsanın kafasına bu bebek fikri girdi mi bir daha ne kadar stres olmayacağım dese de beceremiyor en azından bende böyle oldu.
Sadece artık regl olduğumda toparlanmam daha kısa sürüyor 🙏
Spor yapabilme imkanın varsa onu da yap mutlaka ben de düzenli yürüyüşe başladım dün itibariyle.

X