Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bakalım ama bu aralar cips falan yedim belki ondandır ama sivilcem gitti bilmiyorum. Test yapmamak için kendimi zor tutuyorum
benim de yüzümde geçti ama kalçamda tam oturduğum yerinde çıkmış bence o yağlı yemekten galiba ya :)

Ya bilmiyorum bu ayda çıkmazsa hiçbir şeyi belirti olarak görmicem
yok canım bu zaten belirti değil bence benim yakın arkadaşımda aşırı sivilce çıkmıştı ama 8-9 aylık hamileydi öyle söyleyim yani :) 28 günde olan birisiyim ben 7 gün kaldı olsa tek belirti bu mu olurdu o yüzden ben kendi adıma söyleyim bu ay olmadı hsg çektirdiğim aydı umudum vardı ama kısmet değilmiş diyorum...

Yaaaa bende hiç lekenme olmuyo yumurtalama veya çatlamaa zamanı,
Hamile kalanlar acaba sizdede lekelenme oldumu illa oluyomu yani yerleşme kanaması fln

Bende acele etmeyin o zaman pazartesi başlıyım dedim canım sağolasın cevap verdiğin için
Mesela ben 5 gün adet görüyorum 28 gün sürüyo döngüm bu ay ovuluyasyon kullandım 12. Günü çatladı sende ona göre yapabilirsin. aman kaçırmada günleri

benim de yüzümde geçti ama kalçamda tam oturduğum yerinde çıkmış bence o yağlı yemekten galiba ya :)
Siz hamile misiniz ? Yoksa deniyormusunuz
Hayır canım benim adete yakin mutlaka 1 sivilce çıkar sadece 1 tane tek çıkıyor anlıyorum adet olucam. Bata 5 gün var dün çıktı ama hamilelik belirtileri de var. Sivilce çıktı bu ay umudum gitti

yok canım deniyorum bende hamile kalmayı benimde aynı sizin gibi adete yakın sivilcem çıkardı ben de o yüzden hemen anlardım adet olacağımı şimdi de yüzümde ve bazı yerlerimde sivilce çıktı bende anladım ki adet olacağım ama gebelik ilk belirtilerinde var mı bilemiyorum.... Varsa da ben kendi adıma söyleyim kesin değilim başka bir belirtim yok çünkü :)

Kızlar bakabilir misiniz ovülasyon takibime.. Silikleşen testim bugün böyle oldu

Eklentiler

• 16348246219283056509955829557283.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 53
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…