Gebeliğe Hazırlık 2021 EKİM 🤰🤱 Gebeyim Gebesin Gebeyiz 🧿🧿🧿

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde aynı marka... Benim çok var daha ama takip edicem gittikçe koyulaşırsa pik olursa erken gebelik testi yapayım mı ?
Elinde varsa bi 5 gün sonra bi daha yap koyu olursa gebelik testi yap erken gebelik testi olması sart degil normal de de cıkıyo ovulasyon testi nde koyu cıkıyorsa 🤗

Okyanus canım bu ovulasyon testi bundada öğrenebilir mi
Onu demek istedim ya canım 5 gün gecsın bi daha baksın koyu mu eger koyuysa test yapsın cıkar benim adete 5 gün kala ovulasyon testiyle öğrendim yaptım koyu cıktı alla alla adet olcam dedim bide piki de gormustum yani niye boyle cıktı dedim hemen gebelik testi yaptım onda da cıktı cunku lh hormonu ve betahcg benziyomus sebebi buymus baya baktım 😅

Onu demek istedim ya canım 5 gün gecsın bi daha baksın koyu mu eger koyuysa test yapsın cıkar benim adete 5 gün kala ovulasyon testiyle öğrendim yaptım koyu cıktı alla alla adet olcam dedim bide piki de gormustum yani niye boyle cıktı dedim hemen gebelik testi yaptım onda da cıktı cunku lh hormonu ve betahcg benziyomus sebebi buymus baya baktım 😅
Himmm.tm anladım canimm. Olabilir ozamn mavibeyaz takip edecekk. Hadi ins koyulaşır 😀

Yaaaa bende hiç lekenme olmuyo yumurtalama veya çatlamaa zamanı,
Hamile kalanlar acaba sizdede lekelenme oldumu illa oluyomu yani yerleşme kanaması fln
Canım bende yaşamıyorum ne adet öncesi ne gebelikte olmadi hatırlamıyorum yani ..gebelikte bi kere olmuştu ama yerleşmeden fln sonraydı zaten bidaha da olmadi.

Bugün tekrar koyulaşır gibi oldu da canım o kafama takıldı tekrar mı yumurtlama olacak acaba diye tecrübe yaşayan varsa yorumları bekliyorum
Bazı aylar birden fazla yumurtlama olabiliyor canım aynı ay içinde hatta böyle ovu testi ile ikiz gebe kalanlar bile varmış çift yumurtlamayı yakalayıp da

X